facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

Alpine 9835r- Wybieramy głośniki do e30 Cabrio

car audio głośniki instalacja wybór sprzętu co wybrać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 M3DYK

M3DYK
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 15 maj 2019 - 21:17

Siemka, dawno mnie tu nie było i wypadałoby napisać jak potoczyły się sprawy,   od razu chcialem podziękować  raffiodense  za porady i nakreślenie kierunku, oraz aeron za fajny wzmak :)

tak więc całe granie było skompletowane już w grudniu i będzie montowane dopiero za dwa tygodnie, dlaczego tak długo ?  bezdasznik całą zimę stał u blacharza i lakiernika masę godzin roboty pierdółek itp, tak więc jest już skończony i jeśli byłby ktoś ciekawy co i jak może odwiedzić osobny temat w którym wszystko jest opisane :)  https://forum.bmw-sy...abrio-by-m3dyk/

dobra co finalnie wpadnie ?   

oczywiście alpine 9835r jako jednostka centralna

wzmacniacz który zasili przód i sub. to DLS ra30

głośnik niskotonowy to JL Audio 10W0v3-4 10"  w skrzyni zamkniętej 18.41L

z przodu zdecydowałem się na Morel Maximo

tył został jak był jakieś JVC CS-J520X...

wszystko na przewodach 25mm

na koniec  małe pytanie odnośnie radia bo ten tył mnie nadal denerwuje :)   jeśli radio teraz będzie zasilało tylko dwa tylnie głośniki to czy moc jaka będzie tam szła zwiększy się ?  jeśli tak to chętnie wrzuciłbym coś na tył co zagra powiedzmy lepiej jakościowo od obecnego zestawu i trochę głośniej...

będę wdzięczny za pomoc i jakieś propozycje głośników na tył  (130mm)

pozdro 

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#22 raffiodense

raffiodense
  • Użytkownik
  • 391 postów

Napisano 15 maj 2019 - 22:47

Po co Tobie ten tyl? Juz kiedys pytalem i nie odpowiedziales. Ja stanowczo odradzam, odlaczyc i zapomniec o nich.

#23 M3DYK

M3DYK
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 16 maj 2019 - 07:02

raffiodense, wybacz ze kiedyś nie odpowiedziałem ;d    nie chcę tyłu zostawiać tym bardziej odpinać dlaczego?  bo myślę że sprawi to mały dyskomfort pasażerom słuchać muzykę która leci z przodu  ( oczywiście sugeruje się moją wiedzą teoretyczną :) )   oraz jeśli z tyłu są przygotowane fabrycznie otwory na granie to niech tam gra,  wiadomo że radio nie da nam tyle co prawdziwy sprzęt i nie odczuję wielkiej różnicy z przodu, ale jak juz jest to chyba nie zaszkodzi jak tył też będzie aktywny, a nie odpięty,  pytanie samo w sobie mnie ciekawi bo gdzieś coś było nabąknięte o tym że radio potrafi przenieść trochu mocy na używane kanały...   no a prośba o propozycję czegoś pod alpina chyba nikogo nie zdziwi ,mimo że to nie jakieś grube mody to i tak pytam bo w tej klasie są lepsze i gorsze produkty :D 

#24 maniek860824

maniek860824
  • Użytkownik
  • 1662 postów

Napisano 16 maj 2019 - 07:13

Fajnie ogarnięte auto  :ok:

Zrób te granie zgodnie ze sztuką, odpuść ten tył i ciesz się autem oraz graniem  :wink2:

Seria ...  :hyhy:

#25 raffiodense

raffiodense
  • Użytkownik
  • 391 postów

Napisano 16 maj 2019 - 07:36

Poprawnie ogarniety przod + sub dadza wiecej frajdy jak z dolaczonym tylem, nawet siedzacym na tylnej kanapie. Masz b.fajne klocki, nie zmarnuj potencjalu. Zamiast wydawac na tyl zbieraj na dodatkowe 2ch z tej samej serii (np Ra25) i zasil przod w bi-ampie, da to spore mozliwosci konfiguracji systemu.

#26 M3DYK

M3DYK
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 16 maj 2019 - 11:19

Dzięki,  coś w tym jest, muszę poczytać coś więcej o bi-ampingu bo ma to sens, i chyba w przyszłości wpadnie jeszcze jeden DLS :)   dzięki za poradę :D 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: car audio, głośniki, instalacja, wybór sprzętu, co wybrać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych