facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Audi A7 wymiana seryjnego audio

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 SebekDS

SebekDS
  • Użytkownik
  • 717 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 18:15

Też to zauważyłem , swoją drogą jak chcesz dobrze zasilić te wooferki to szukał bym czegoś mocniejszego niz 90.2

One są w dwóch łomach wiec 150 zdrowych wacików dostaną z 90.2 ale wiem, że tego nigdy za dużo 🙂

Dopytam się jeszcze o zmianę 50.4 na Presto, czym podyktowana zmiana, jakieś różnice?

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#62 marta189

marta189
  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 29 grudzień 2019 - 11:43

Focale trafiły do mnie trochę całkiem przypadkowo:

Kupiłem cały komplet Focal 165-W-RC łącznie z pudełkiem i zwrotnicami - lecz sprzedawca napisał " cykacze uszkodzone" - zakup był głównie dla samych wooferów.

Głośniki doszły ale coś mnie tknęło aby mimo to podłączyć tweetery - włączam jeden działa hmm.. to myślę że pewnie ten drugi nie gra - podłączam i też działa - banan na twarzy się pojawił :))

Membrana w jednym ma małe pęknięcia - tak jak widać na zdjęciach - lecz działa prawidłowo - nie słychać różnicy w dźwięku między lewym a prawym kanałem - miałem je wysłać na sprawdzenie - ale jak grają to już nie kombinuję.

Co do napędzenia wooferów mam kilka typów - Sinfoni Allegro/Grave/Andante lub czarna seria 50.2 SPX - zobaczymy co się trafi. Myślałem jeszcze o Mosconi ale nie wiem jak to się zgrywa z Focal'em

Co do różnicy między 50.4x - a Presto Ad Lib - są niewielkie, nie wiem czy byłbym w stanie zgadnąć który model gra :)

#63 SoundManSE

SoundManSE
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 15:34

Ale jak w odsłuchu te Focale? Jakiej muzyki słuchasz, faktycznie grają lepiej od poprzedniego setupu. Poleciłbyś je? Kable w drzwiach zostawiłeś oryginalne 1mm2? 
Subwwofer wystarcza ten co masz?

#64 marta189

marta189
  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 10:42

Trzeba posłuchać samemu, nie potrafię fantazjować i opisywać odsłuchu - to trzeba usłyszeć. 

Muzyka różna - raczej młodzieżowa House/Pop/Rap/HipHop - nie słucham Rock'a Metalu i podobnych.

Co do poprzedniego systemu - nie mam zastrzeżeń i nie wykluczam że wrócę kiedyś do Brax'a

Kable kładłem wszystkie nowe -2mm2 - nie ruszałem oryginalnej wiązki po to by potem przy sprzedaży auta łatwo było wrócić do seryjnych głośników które są tragiczne :)

Subwoofer wystarcza aż nad to, potrafi wymasować plecy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych