Skocz do zawartości

kręta droga - e39 :)


Ruffy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Między subami będzie wzmacniacz,całkiem możliwe że na osobnej płycie on będzie a między tą widoczna na zdjęciu a płytą na której będzie wzmacniacz, wsadzę kondensator bo mam go pod podłogą ale to tak średnio... Jeszcze będę myślał jak to rozwiązać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aktualnie do skrzyni dochodzą kolejne kilogramy, tym razem z zewnętrznej strony szpachla z włóknem do wyrównania powierzchni, zamówiłem również materiał na obicie skrzyni, frontowy panel na którym będzie kondensator lub wzmacniacz jest zakołkowany

 

No i jak można było się obejść bez fuckupa, znalazłem na olx głośnik jak mi się wtedy wydawało taki sam jak mój Rockford fosgate p1s4, zamówiłem za pobraniem wszystko spoko, przychodzi paczka a to głośnik 8", masakra, strasznie ciężko znalezc drugi taki głośnik jaki mam... 

 

 

post-9138-0-16395700-1611621965_thumb.jpg

post-9138-0-08083200-1611622002_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :D skrzynia już obita, grubość wyszła od centymetra do 4cm grubości, materiał czarny filc który prawdopodobnie nie zda egzaminu bo już pod ręką ciągną się nitki, pierścienie osadzone na dwugwintowych mufach, finalnie nie będzie widać śrub, dojdą ledowe białe ringi w okół głośnika, na butle dojdzie jeszcze też pierecien po jednym na stronę aby zakryć brzydki spaw a między nimi butla zostanie pokryta carbonem tak samo jak pierścienie głośników

 

Wymyśliłem sobie też takie terminale, z zewnątrz pierwsza śruba będzie na kleju do gwintów, druga z podkładką nylonową żeby nakrętka się nie odkręciła 

post-9138-0-62360400-1612303528_thumb.jpg

post-9138-0-04083600-1612303542_thumb.jpeg

post-9138-0-41028200-1612305950_thumb.jpg

post-9138-0-27065800-1612305962_thumb.jpeg

post-9138-0-08323300-1612305971_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki - jak ten soundstream się sprawuje? Miga mi tu w nl czasem 6 kanałówka "granite" i czasem się zastanawiam jak by to zagrało z moimi udimami proX tyle że ten granit to A/B i raptem 30W na kanał

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje w końcu to e39 nie łatwy samochód do car audio ,coś wiem o tym. :-)

Czekam na finał

 

To bardziej showcar z "jakąś tam zabudową" niz profesjonalne podejscie do tematu

 

A tak z innej beczki - jak ten soundstream się sprawuje? Miga mi tu w nl czasem 6 kanałówka "granite" i czasem się zastanawiam jak by to zagrało z moimi udimami proX tyle że ten granit to A/B i raptem 30W na kanał

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Pomimo tego ze bardzo chcialbym pomoc to raczej nie będę porównywał lub opiniował sprzetu, za cienki bolek w tym jestem ;) 

 

A zeby troszke podgrzać atmosferę 

post-9138-0-91740600-1612991636_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stety bądź nie, moj rockford poszedł na sprzedaz bo znalezienie drugiego takiego w rozsadnych pieniadzach w ogole nie bylo mozliwe, po konsultacji z kilkoma osobami udało sie w bardzo dobrych pieniazkach znaleźć... Audio system hx10sq 2x takze oczka będą lada dzien wypelnione 

post-9138-0-83703000-1614064999_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...