facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

kręta droga - e39 :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#101 Ruffy

Ruffy
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 14 luty 2020 - 00:57

Po 1.5 roku samochód trafił do lakiernika, w końcu wpadną nowe drzwi i będę je robił na nowo przez co mam kilka pomysłów i ciężkich rozkmin jak się są to zabrać bo... Głośniki 16 w miejscu 13 są okej, jednak problem ponieważ maskownica jest ogromna, wystaje dużo za duzo poza obszar który mogę wyciąć (.  https://imageshack.com/i/po1vkQ0jj   ) kilku znajomych  z FB podrzuciło pomysł ;) tw jak na początku w lusterko, zamiast 16 wpada mid a dodatkowy głośnik wpada w dół drzwi... znalazłem tylko jedno zdjęcie które mocno mi odpowiada wizualnie i rozmiarowo...k8qvt4v4rlws_t.jpg

Myślałem też o zmianie radia jednak to jeszcze zostaje pod znakiem zapytania

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#102 Glodek

Glodek
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 11:10

Cześć mam do ciebie pytanie, widziałem że montowales panele mdf(basser) w przednie drzwi, czy one pasują idealnie, czy po montażu bez żadnego problemu da się założyć tapicerkę,

#103 opona333

opona333
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:15

Cześć mam do ciebie pytanie, widziałem że montowales panele mdf(basser) w przednie drzwi, czy one pasują idealnie, czy po montażu bez żadnego problemu da się założyć tapicerkę,

Jak ja kiedyś montowałem znajomemu to pasowały idealnie tylko  jeden otwór trzeba było dorobić w drzwiach z tego co pamiętam. Ale to załatwia wiertarka z wiertłem 6 ;) Nie ma problemów z założeniem boczka 

#104 4diwr0c

4diwr0c
  • Użytkownik
  • 478 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 18:42

Po 1.5 roku samochód trafił do lakiernika, w końcu wpadną nowe drzwi i będę je robił na nowo przez co mam kilka pomysłów i ciężkich rozkmin jak się są to zabrać bo... Głośniki 16 w miejscu 13 są okej, jednak problem ponieważ maskownica jest ogromna, wystaje dużo za duzo poza obszar który mogę wyciąć (.  https://imageshack.com/i/po1vkQ0jj   ) kilku znajomych  z FB podrzuciło pomysł ;) tw jak na początku w lusterko, zamiast 16 wpada mid a dodatkowy głośnik wpada w dół drzwi... znalazłem tylko jedno zdjęcie które mocno mi odpowiada wizualnie i rozmiarowo...k8qvt4v4rlws_t.jpg

Myślałem też o zmianie radia jednak to jeszcze zostaje pod znakiem zapytania

pytanie jak to zagra żeby bałaganu nie narobiło w dźwięku

ale czekaj bo widze że automat masz ... może 16tki w nogi?

<p>Alpine DVA 9861Ji, PXA H800, U-dim ProX T2, U-dim ProX M3 pod U-dim JR.4.300 plus U-dim ProX M6 pod U-dim JR.2.370, RM 212 SL pod ProX 1k 1D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych