Skocz do zawartości

Alfa Romeo 159 - khazar


khazar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Khazar,

 

TW+MID z dwoch stron (kier/pas) skierowane do srodka i w gore ?

 

Za cholere nie moge u siebie ustawic , gdy dam kierunek do srodka konsoli i "on axis" czyli centralny punkt przetwornika na poziomie ucha - jest zbyt ostro , kiedy uciekne troche w gore badz dol jest lagodniej ale traci wtedy detal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khazar,

 

TW+MID z dwoch stron (kier/pas) skierowane do srodka i w gore ?

 

Za cholere nie moge u siebie ustawic , gdy dam kierunek do srodka konsoli i "on axis" czyli centralny punkt przetwornika na poziomie ucha - jest zbyt ostro , kiedy uciekne troche w gore badz dol jest lagodniej ale traci wtedy detal.

Kwestia filtracji. Pewnie się coś wybija. Często zakres 4-5khz i robią się sybilanty.

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw był strojony przez Michała i szczerze mówiąc szanuje jego prace na tyle, żeby nie udostępniać tych ustawien. Druga sprawa, to te ustawienia nie zagrają w innym samochodzie, w innych drzwiach, z innymi komorami na sredniaki, z innym ukierunkowaniem i przede wszystkim innymi głośnikami. Nie ma tam nie wiadomo jakich cudownych rozwiązań, po prostu cała instalacja jest dopracowana, wszystko jest ze sobą zgrane i zestrojone. Kreska z pomiarów wyszła dość równa, lekko opadająca w stronę wyższych częstotliwości. Woofer był cięty na ok. 80 Hz, średniak dość nisko, reszty nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw był strojony przez Michała i szczerze mówiąc szanuje jego prace na tyle, żeby nie udostępniać tych ustawien. Druga sprawa, to te ustawienia nie zagrają w innym samochodzie, w innych drzwiach, z innymi komorami na sredniaki, z innym ukierunkowaniem i przede wszystkim innymi głośnikami. Nie ma tam nie wiadomo jakich cudownych rozwiązań, po prostu cała instalacja jest dopracowana, wszystko jest ze sobą zgrane i zestrojone. Kreska z pomiarów wyszła dość równa, lekko opadająca w stronę wyższych częstotliwości. Woofer był cięty na ok. 80 Hz, średniak dość nisko, reszty nie pamiętam [emoji3]

To po co świrowałeś że nawet nie wiesz bo nie masz laptopa a idę o beczkę wódki że to i czasy to pierwsze co sprawdziłeś. I skoro nie zagrają w innym aucie to możesz śmiało napisać. Myślę że Michał się nie obrazi, bo każde auto to inne środowisko itd. Śmialo.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byś przegrał beczkę wódki. Korzystam z Macbooka i po któreś aktualizacji systemu przestała mi działać wirtualna maszyna z Windowsem. A skoro samochód gra tak jak mi się podoba, to nie miałem czasu na zabawe z Windowsem na Macu, aby sprawdzac. Serio nie wiem jakie jest obecnie setup. Tzn. mniej więcej wiem, ale nie mam pewności, więc nie będę gadał głupot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co świrowałeś że nawet nie wiesz bo nie masz laptopa a idę o beczkę wódki że to i czasy to pierwsze co sprawdziłeś. I skoro nie zagrają w innym aucie to możesz śmiało napisać. Myślę że Michał się nie obrazi, bo każde auto to inne środowisko itd. Śmialo

Napisz do Michała , pewnie ma zapisane w laptopie , tylko gdyby chciał się tym dzielić ze światem to by to opublikował na swojej stronie .

Tak trudno zrozumieć podstawowe sprawy .  Jego system jest dla Niego i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Michała , pewnie ma zapisane w laptopie , tylko gdyby chciał się tym dzielić ze światem to by to opublikował na swojej stronie .

Tak trudno zrozumieć podstawowe sprawy .  Jego system jest dla Niego i tyle .

idąc Twoim tokiem myślenia to poco wogóle jest to forum? a poto żeby się dzielić doświadczeniami,informacjami ustawieniami również...car audio to nie jakaś tajemnica,no chyba że według Ciebie.... w takim razie poco to forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc Twoim tokiem myślenia to poco wogóle jest to forum? a poto żeby się dzielić doświadczeniami,informacjami ustawieniami również...car audio to nie jakaś tajemnica,no chyba że według Ciebie.... w takim razie poco to forum?

Forum dawno przestało być tym o czym piszesz.

Teraz to miejsce handlu, kłótni, i załatwiania sobie klientów, plus mała liczba hobbystów.

Może dla tego tyle ludzi uciekło na grupy FB.

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc Twoim tokiem myślenia to poco wogóle jest to forum? a poto żeby się dzielić doświadczeniami,informacjami ustawieniami również...car audio to nie jakaś tajemnica,no chyba że według Ciebie.... w takim razie poco to forum?

To tak na forum jest albo zarabiasz na tym i nie dzielisz się wiedzą albo sam coś wyczytałeś.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...