facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

Brak dźwięku (działają tylko tweetery)

Brak dźwięku tweetery seryjna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Thorni

Thorni
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 03:04

Cześć wszystkim.

Prosiłbym o rady i wskazówki w następującej sprawie. Od razu mówie, że nigdy nie bawiłem się w car audio ponieważ seryjne instalacje póki co mi wystarczają. Otóż moim samochodzie (Mitsubishi Galant '99) z seryjną instalacją audio padły głośniki. Po prostu z dnia na dzień przestały działać. Myślałem,że coś jest nie tak z radiem, więc podpiąłem drugie ze starego auta i efekt był ten sam - dźwięk tylko w tweeterach. Rozmawiałem z kolegą i przypuszcza, że spaliło cewki w głośnikach a oszczędziło tylko te w tweeterach. Winowajcą podobno jest radio (bezpiecznik cały).

Teraz moje pytanie, czy te informacje dają już jakiś pogląd na to, co się mogło stać i jak to naprawić? Czy spotkaliście się z takim problemem? Na dniach bede rozbierał tapicerkę na drzwiach, więc podrzucę fotki. Wasza pomoc będzie nieoceniona, gdyż jeżdżę już kilka miesięcy bez muzyki, a mam teraz trochę czasu coś w tym pogrzebać. 

Jeżeli trzeba coś pomierzyć, zlutować to dam radę, tylko nakierujcie.

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam. :)

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#2 znachor32

znachor32
  • Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 06:48

zacznij od najprostrzego sprawdzenia głośników (przewodów)

wyciągnij radio i sprawdz które przewody są od głośników i zmierz przejście ew. bateryjką 1,5v przykładając sprawdz czy głośnik delikatnie puka

Morel Fan 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Brak dźwięku, tweetery, seryjna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych