Skocz do zawartości

Jaki głośnik pod wzmacniacz Peiying PY-1K76D do 800 zł


Domi 345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc koleżanko, umów sie np. z Michałem Wadowskim MW91 z Bytomia, i podjedz do niego chcoby po to aby rzucił okiem na ustawienia Twojego wzmacniacza, po prostu brakuje Ci wiedzy odnosnie tego ile katowania wytrzymac moze glosnik, te GZ to syf, szybko dymią i nie sa zbyt wytrzymałe mocowo, dlatego nie mozesz zbyt dlugo katować tego suba. Wzmacniacz jak wzmacniacz.


No i, to ze czuc cewke to nie jest nic nie naturalnego jesli grasz na granicy wytrzymalosci, gorzej jesli zbyt dlugo ten klej czuc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik się nie spalił jest cały po sprawdzeniu cewka też cała wzmacniacz jest do wymiany uzyskałam pomoc od kolegi. Ja dopiero wchodzę w car audio wiem że kobiety na świecie dużo rzeczy robią, ja też potrafię sama naprawić samochód. Dodam że głośnik Rave Master działa na tym wzmacniaczu katowany i się nie spalił ale ma mniej mocy niż GZ . Sprawdzam teraz z kolegą instalacje czy wszystko jest ok .

Ustawienia wzmacniacza bass 0 itp na 0 wzmacniacz rozkręcony tylko trochę nawet połowy nie ma , na radiu to samo wszystko wyłączone

Jak i podbicie basu wyłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


wzmacniacz rozkręcony tylko trochę nawet połowy nie ma

Zapamiętaj sobie gain (level) ustawia się pod poziom sygnału z radia !! twoje stwierdzenie "nawet połowy nie ma " nie oznacza że piec oddaje połowy mocy a może już oddawać pełną moc lub jest przesterowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable z prawdziwej nie podrabianej miedzi 50mm

Zapamiętaj sobie gain (level) ustawia się pod poziom sygnału z radia !! twoje stwierdzenie "nawet połowy nie ma " nie oznacza że piec oddaje połowy mocy a może już oddawać pełną moc lub jest przesterowany.

Dzięki sprawdzę to też

Narazie sprawdzam instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei sprawdzę od początku tak będzie najlepiej razem z kolegą z DG który się na tym zna

Pomału nie wszystko naraz jak sprawdzę to napisze spadki przy terminalu a kabel od masy jest przykręcony do karoserii o grubości 50mm

Ja chcę by tylko fajnie grało a nie na pokaz a wy tacy wszyscy nerwowi . Chyba po to jest to forum by ludzie sobie pomagali a jak komuś brakuje wiedzy to już najgorszy . Człowiek uczy się całe życie . Pozdrawiam Wszystkich

Problem rozwiązany miałam spadki mocy po wymianie bezpieczników i kabli prąd się ustabilizował 2 problem wzmacniacz dawał za dużo prądu i głośniki się paliły . Postanowiłam wymienić wzmacniacz na nowy plus kupno kondensatora i będzie wszystko śmigać by nie było problemu z prądem . Grand Zero GZRW 30 SPL wysyłam do wymiany cewki i buduje nową większą skrzynie by zagrały 2 głośniki GZ . wymienię także tył w drzwiach na Pioneery takie same jak mam z przodu .Dziękuję tym co chcieli pomóc i pomogli.Pozdrawiam Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie sie ludzie, a jak pytałem o całą instalacje to olałaś sprawę, BO PRZECIEZ KABLE SPAWARA. Gratuluje ogarnięcia, szkoda że jesteś ignorantką, a to potwierdza tylko fakt, czemu wszyscy podchodzą sceptycznie i 'wściekle' do nowych - zaczynam ich doskonale rozumieć i sam zapewne taki będę. Pozdrawiam i ogarnij gaina, bo znowu spalisz głośnik przesterami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie sie ludzie, a jak pytałem o całą instalacje to olałaś sprawę, BO PRZECIEZ KABLE SPAWARA. Gratuluje ogarnięcia, szkoda że jesteś ignorantką, a to potwierdza tylko fakt, czemu wszyscy podchodzą sceptycznie i 'wściekle' do nowych - zaczynam ich doskonale rozumieć i sam zapewne taki będę. Pozdrawiam i ogarnij gaina, bo znowu spalisz głośnik przesterami

 

No popatrzcie sie ludzie, a jak pytałem o całą instalacje to olałaś sprawę, BO PRZECIEZ KABLE SPAWARA. Gratuluje ogarnięcia, szkoda że jesteś ignorantką, a to potwierdza tylko fakt, czemu wszyscy podchodzą sceptycznie i 'wściekle' do nowych - zaczynam ich doskonale rozumieć i sam zapewne taki będę. Pozdrawiam i ogarnij gaina, bo znowu spalisz głośnik przesterami

Nie olałam sprawy to raz kable od spawary zostały tylko wymieniłam kable prowadzące od wzmacniacza do głośnika słuchałam wszystkich rad tylko nie będę co chwilę odpisywać bo to bez sensu i nic bym nie zrobiła przy samochodzie , nie jestem ignorantką bo sprawdziłam wszystkie obcje jakie tutaj pisaliście . Ja na wszystkich nazewnictwach też się nie znam więc trochę zajmuje mi czytanie o tych specyfikacjach prądzie itp . Pozdrawiam serdecznie

A kable były podpięte pod alternator nie akumulator a to już podpisała inną osoba nie ja .

Kupiłam kondensator cały prąd wyregulowany wszystko działa jak należy nic nie śmierdzi i nic się nie pali nawet przy peiyingu . Dzięki za rady temat zakończony

Przepraszam wszystkich za pisownię ale piszę szybko i nie zwracam uwagi jak słownik w klawiaturze przestawia mi słowa . SORY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się zniżać do waszego poziomu a car audio działa ale i tak wymienię wzmacniacz a wy tacy specjaliści od siedmiu boleści że niektórzy z was nie potrafią pomóc bo żal dupe ściska . Dobre wychowanie to podstawa . Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...strefa car audio jest strefą wybitnie nieprzyjazną dla laika i kogoś, komu wydaje się, że wie na tyle dużo, aby "mędrkować" w ocenianiu instalacji i komponentów w niej umocowanych.

Nic nie jest proste jak się na oko wydaje. Są pewne prawidła i oczywistości, które powinny być znane z zasady.

 

Brak wiedzy nie pomaga, bycie kobietą tylko do pewnego momentu... po pewnym czasie pojawiają się Wilki i jest już za późno...

Nie bierz wszystkiego do siebie, tylko na klatę (piersi) i próbuj pogłaskać Wilka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mloda damo Twoje braki wyksztalcenia, kultury i wychowania sa ewidentnie wid7oczne dla wszystkich ...

chyba wasze bo wyrzej sracie niż dupę macie pajace

...strefa car audio jest strefą wybitnie nieprzyjazną dla laika i kogoś, komu wydaje się, że wie na tyle dużo, aby "mędrkować" w ocenianiu instalacji i komponentów w niej umocowanych.

Nic nie jest proste jak się na oko wydaje. Są pewne prawidła i oczywistości, które powinny być znane z zasady.

 

Brak wiedzy nie pomaga, bycie kobietą tylko do pewnego momentu... po pewnym czasie pojawiają się Wilki i jest już za późno...

Nie bierz wszystkiego do siebie, tylko na klatę (piersi) i próbuj pogłaskać Wilka...

dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...