Skocz do zawartości

Radio w przedziale od 450 do 600zł nowe


piecia508
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz sobie na pytanie czego chcesz miałem radyjka za xxxx tak naprawdę to radio to sterownik nic więcej> pionka mvh580 2 lata :D spoko radio teraz bawię sie kmm bt 304 i powiem szczerze zostaje bez dwóch zdań :D ma wszystko bt dodatkowo masz możliwość stremowaniu z dwóch telefonów jednocześnie a nie jak w innych radiach jeden się rozłącza drugi łączy a nie oszukuj się i tak będziesz jechał youtobe itp spotify itp. Nawet nie musisz miec radia i tak możesz miec podlaczonego nawet fona bez radia. Każde radio ma niby inne brzmienie ale i tak żądne radio nie poprawi spier..... montażu osprzętu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest więcej użytkowników bt304 :D u mnie montaż jest raczej ok, głośniki na dystansie, drzwi uszczelnione i wygłuszone z obu stron, przewody też odpowiednie :P do tej pory myślałem nad alpine ute-92bt ale widzę że ten kenwood ma to samo a nawet wyjście na rca 4V, ciężki wybór... do tej pory byłem przekonany żeby było dobre radio to trzeba wydać minimum 1000zł, po przeglądnięciu ofert (chociażby 178bt) stwierdzam że im droższe tym bardziej radia są wybrakowane... aktualnie myślę o 92bt, bt304 i bt53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ma dobrze pracujące BT Audio - bo o to Ci chyba chodzi. Nie powinieneś mieć kłopotów z przesłaniem na radio tego co zapodasz na telefonie. 

Dokładek do sterowania z kierownicy jest sporo różnych dostępnych więc i pewnie taka Alpine ->Fiat(Stilo) też się znajdzie. O to spytaj usera rysiuct - myślę, że będzie w stanie coś dla ciebie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...