Skocz do zawartości

Subwofer hi-end


Odbyt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebna pomoc w doborze subwofera. Może i głupie pytanie ale czy subwofer może się rożnić jakością basu? Jakiś czas temu miałem zamontowaną skrzynie i wytrzymałem z nią 2 dni bo całkowicie psuła jakość dźwięku. Nie chce też by rozrywało mi bębenķi, ma to być po prostu dodatek do woferow i tweeterów. Potrzebuję delikatnego subwofera z mega jakością.

Posiadam golfa 4 (5 drzwi), glosniki morel elate 602 ti oraz wzmacniacz u-Dimension ProZ 4-200. Chcialbym by subwofer grał tez pod tym wzmacniaczem.

Budżet na suba to jakieś 3 tys.

 

Tylko prosze nie wciskac mi swojego uzywanego suba bo i tak kupie nowy od sprawdzonego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam raczej mieszane uczucia gdy chodzi o napęd do Ulitimo ( pierwszy wypust ) czy np w 7 .

Pod rzetelnym mono 400 W/ 4 R niestety te głośniki nie były w stanie pokazać niczego z ich potencjału ,

tak zaprezentowane raczej nie skuszą nikogo do ich nabycia , a mam na myśli SQ a nie inne rodzaje doznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki high end miał być i bete miał wciągać nosem (sq)

 

Mirku , za wcześnie na sarkazm , pisze o pierwszym wypuście , zatem coś z obecnym może mieć jedynie wspólną nazwę i podobne założenia , a faktyczna realizacja być na zupełnie innym poziomie . I jest to jeden z nielicznych przypadków gdzie chciałbym nie mieć racji :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



Panie Józefie niech Pan doprecyzuje o którym pisze.

 

 


Napisano 29 czerwiec 2018 - 10:51

Mam raczej mieszane uczucia gdy chodzi o napęd do Ulitimo ( pierwszy wypust )

 

 




Mirku , za wcześnie na sarkazm , pisze o pierwszym wypuście , zatem coś z obecnym może mieć jedynie wspólną nazwę i podobne założenia , a faktyczna realizacja być na zupełnie innym poziomie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Morel Ultimo 102 i ostatnio wpadł mi nowy ultimo sc 104 ,zasilane DLS A6 i jestem naprawdę zadowolony testowałem np. DLS Nordica 10, phase aliate 12 ltd i Morel mi pasował bardziej , jeszcze ciekawy jestem Braxa tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


pierwszy wypust

A no tak! pierwszy wypust - jasne! Przecież mam doktorat z historii wprowadzania produktów tej firmy na rynek. Jakby nie można było napisać wprost o który z dwóch modeli chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem śledzić temat bo i tak nie rozumiem o czym większość z was pisze. Jeżeli ktoś zadaje takie pytania jak ja to chyba logiczne, że moja wiedza jest na poziomie zerowym dlatego nie rozumiem dlaczego piszecie jakimis skrótami i językiem, który jest niezrozumiały dla nowicjuszy.

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...