Skocz do zawartości

tanie radio samochodowe 200 - 400


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Poszukuję radia, które posiada BT, USB, AUX, CD do 350zł i w miarę dobre, jeśli się znajdzie takie do 350zł. Pozdrawiam!

W tej cenie to nie ma raczej znaczenia co wybierzesz. Chyba, że używkę jakąś

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś mieć możliwość odtwarzania flac z USB to zostają tylko Kenwood KMM, JVC serii X, ale one nie mają napędu. Z prockiem trafisz Alpine UTE, ale też bez napędu. Jeśli USB chcesz mieć dla mp3 to może być jakaś starsza Alpinka CDE, np 195, albo 178, które ma już procka, ale zapomnij raczej w tym budżecie.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam tak jak w tytule, zastanawiam się nad tymi trzema radyjkami Pioneer DEH-P88RS, DEH-X9600BT czy DEH-80PRS, które z nich waszym zdaniem sprawdzi się najlepiej? Radyjko będzie siedziało w e36 i z wyglądu mi się wydaje że najlepsze będzie to x9600bt. Aktualnie w aucie posiadam wzmacniacz na głośniki w środku auta(800w przy 2ohm i 400w przy 4oh wzmacniacz 4 kanałowy) na tyle posiadam wzmaka 1200w do głośnika 1000w/500rms, na przodzie mam 13cm 150w/75rms i z tyłu 10cm 100w/50rms. Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Lepszej jakości format kawałka. Nic wielkiego.

 

Jeśli nie o jakość chodzi, to CoTyChcesz osiągnąć?  :szok:  

 

 

 


Co do radia usłyszałem dzisiaj ze deh-x9600bt jest to śmieć w porównaniu do deh'ów RS.

 

Nie posiadałem x9600bt, z 80prs byłem raczej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz z nich najładniejsze w tym wypadku.

 

Takie X9600 to nie ma dużo więcej od pierwszego lepszego Pionka z Marketu.

 

Weź 80PRS, a jeszcze lepiej jak weźmiesz Alpine CDE-195 CDE-193 albo CDE196. Przesiadłem się z 80PRS na Alpine i do Pionka więcej nie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przesiadłem się z 80PRS na Alpine i do Pionka więcej nie wrócę.

 

Jak pisałem z Tobą na PW, że Pionek gra w porównaniu do lepszej Alpine blado, to chwaliłeś Pionka, że gra u Ciebie z dużym "jajem" po wystrojeniu, ja napisałem, że dla mnie to gra gorzej, więc  :cisza:

 

 

 


Jak przejrzałeś instrukcje tych jednostek, to już w pozycji startowej powinieneś odrzucić 9600BT.


 

Ponieważ ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak pisałem z Tobą na PW, że Pionek gra w porównaniu do lepszej Alpine blado, to chwaliłeś Pionka, że gra u Ciebie z dużym "jajem" po wystrojeniu, ja napisałem, że dla mnie to gra gorzej, więc 

 

To prawda, tak było nie powiem. Jak na 80PRS, grało nawet całkiem spoko (w ogóle po przesiadce na K2P), ale pod Alpine jest znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego flac to nic wielkiego bo to format pliku nie żadna filozofia pojąć o co chodzi, panowie bez przesady. Nie mam własnego zakładu car audio. Nie jestem w tym mistrzem i pewnie nigdy nie będę. Możemy pomówić o silnikach motocyklowych bo tym się zajmuję na codzień. Często sami zadacie jakieś pytanie do mechanika w sumie to często się z tym spotykam że ludzie potrafią się pytać co to gaznik. Pewnie dla części z was tez to ciężkie pytanie(nie mówię że dla wszystkich) choć ja znam odpowiedź to normalnie tłumaczę. Pytanie było o radio. Dziękuję tym którzy starają mi się doradzić. Poreszta gdybym był w tym fachowcem to bym się was nie pytał. Tak więc po waszych wypowiedziach powstał mi mały mętlik w glowie. Mianowicie to zostawać przy pioneerze czy postawić na alpine jeśli tak to jaką. Chce wydać do 800zl bo taki sobie ustaliłem limit. Zdaje mi się że w tej kwocie mogę już coś wymagać od radia. Jeśli radio bedzie nawet tańsze niż zakładany budżet to nie będę narzekał. Z pewnością się uciesze. Tutaj właśnie potrzebuje waszej pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doradziłem serio na samym początku. Dlaczego ? Ponieważ przeczytałem co masz na stanie, więc polecanie modelu, którego nie wykorzystasz w nawet 50% jest bez sensu. Ja doskonale rozumiem, że nie każdy słucha oryginalnych płyt, bezstratnych formatów, jakiejś ambitnej muzyki, więc po co przepłacać ? Te, które spodobało Ci się najbardziej bym wybrał, tyle. Sam miałem tego PRS, owszem, używałem takich funkcji, jak opóźnienia czasowe, aktywna zwrotnica, do tego 3 wzmacniacze itd. Dźwiękowo żaden rarytas jak dla mnie, a może po prostu profil gry mi nie pasował, gdyż zdecydowanie wolę Alpine. Zakończyłem przygodę z Car Audio, mam jakiegoś Pioneer DEH-X3500ui, żeby FM posłuchać, czy tam o zgrozo MP 3 po USB i co ? Działa i OK, lepszego zakładał nie będę, bo się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ?

Bo dwa modele nie da się porównać bezpośrednio z trzecim - X9600BT.

Tak jak napisałeś.

Jest może i fajny z "urody", ale nie ma rozbudowanego toru m.cz. Końcówka mocy nas nie interesuje z wiadomych powodów.

 

@Co TyChcesz

Format zapisu jest bardzo ważny.

Postaraj się posłuchać np. mp3 z bitrate 96 lub 128 kb/s, a potem z bitrate 320 kb/s. Na pewno usłyszysz różnicę... a będziesz zachwycony słysząc w flac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przeczytać z czym to ma współpracować, zapewne i muzyka nie będzie w super formatach, autor nie jest wymagający, więc jeśli atutem ma być jakaś zwrotnica aktywna, czy coś, czego nie użyje/usłyszy, to po co ? Ja rozumiem, że tutaj każdy meloman doradza, co by dla siebie wybrał, bo mu potrzebne to, tamto i owamto, tylko nie wybiera się przy doradzaniu dla siebie i pod swoje kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam około 40 płyt oryginalnych które są u mnie w aucie. Co do jakości oryginalnych płyt to zauważyłem,że jakość muzyki na ori cd jest lepsza od zgrywanych. Najważniejsze jest dla mnie 3xRCA, Bluetooth, zmiana koloru podswietlenia, żeby dało sie puszczać muzykę czasem z tel, odtwarzanie cd, oraz handsfree i podpięcie multifunkcji z kierownicy. To dla mnie najważniejsze cechy radia. A nie chce kupować radia typu voice craft czy musa bo to szkoda s"zczępić" ryja. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...