Skocz do zawartości

Problem z przełączeniem zródła syngału z radia na monitory w zagłówkach


Kamil2062
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie mam problem z przełączeniem zródła syngały na monitory. Monitory zostały podłączone tak :  

 

Z jednego monitora wychodzą 6 chinczy  3 wejscia 3 wyjscia  ( żółty video, czerwony i biały sygnał dzwiękowy )   wiec złączyłem 3 wyjscia z jednego pod 3 wejscia z drugiego tak aby sie połączyły i jeden z nich został podłączony pod radio.

 

 

Teraz moje pytanie takie jak przęłączyc radio 2 din Android zeby puscic z niego obraz na monitory. Pod Av-in wyświetla sie tylko kamera cofania nie moge znalesć w radiu możliowści przełączenia.

 

 

Nie znam sie dlatego pytam i prosze o pomoc. Moze cos zle podłączyłem.

Dziękuje za odpowiedzi. 

 

 

PROSZE O WYROZUMIAŁOŚĆ. 


post-23432-0-42146100-1529514309_thumb.jpg
post-23432-0-05825600-1529514292_thumb.jpg

post-23432-0-05825600-1529514292_thumb.jpg

post-23432-0-42146100-1529514309_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stacja isudar, android 8.0 dokładnie ta : Isudar Autoradio Samochodowy odtwarzacz Multimedialny Android 8.0 GPS 2 Din Dla FORD/Focus/Mondeo/S-MAX/C-MAX/Galaxy RAM 4 GB 32 GB Radia DSP

http://s.aliexpress.com/rUJn2y2u?fromSns=Kopiuj do schowka

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam odznaczone to w ustawieniach. Poza tym na głównym wyświetlaczu film działa.

Ale ja już mam rozwiązanie problemu, napisałem do chinola, monitor musiał być podpięty w osobna wiązkę która była w komplecie. Główna wiązka też miała AV out, ale tam nie działało. Osobna wiązka ma 2x AV out i jedno wejście video. Robiąc podział ekranu uruchamia się to dodatkowe wyjście z osobnej wiązki. Pozostaje ładne zrobienie wiązki, podpięcie się z zasilaniem pod zapalniczke z tyłu i gotowe. Monitor mam dokładnie taki. b8f1b13ee429737caf73e5e3d9c467d3.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...