Skocz do zawartości

Tuba aktywna Blaupunkt gtb 8200a


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku chciałbym zaznaczyć że jestem cienki w te klocki ale mam do Was prośbę mianowicie prosiłbym żeby ktoś mi pokazał jak mam podłączyć Blaupunkta gtb 8200a , brat kupił taką skrzynkę i nie wiemy jak to połączyć z samochodem marki Laguna 2 po lifcie,radio jest fabryczne,prosiłbym o jakieś zdjęcia lub cokolwiek zaznaczam że pociągneliśmy już czerwony kabel z plusa aku do bagażnika z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie podłączysz tak jak masz w instrukcji obsługi? 

nie mogę tego ogarnąć,nie wiem jak połączyć tubę z radiem,z tyłu radia jest tylko zespolona kostka i pełno przewodów no i gdzie tu się wpiąć?no i co z przewodem od głośnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, sprawa jest dość prosta - jeśli ta skrzynka ma wejście Hi Input, to musisz się wpiąć z np. tylnych głośników, jeśli nie ma, to czeka Cię konwerter RCA Hi - Low. Przez neta nie ma co tłumaczyć, zaznaczać wejść, kabelków co do czego podpiąć - jeśli nie masz wiedzy, to i tak istnieje ryzyko, że coś po prostu spalisz. Udaj się do kogoś, kto potrafi to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, sprawa jest dość prosta - jeśli ta skrzynka ma wejście Hi Input, to musisz się wpiąć z np. tylnych głośników, jeśli nie ma, to czeka Cię konwerter RCA Hi - Low. Przez neta nie ma co tłumaczyć, zaznaczać wejść, kabelków co do czego podpiąć - jeśli nie masz wiedzy, to i tak istnieje ryzyko, że coś po prostu spalisz. Udaj się do kogoś, kto potrafi to zrobić.

ok rozumiem a mam jeszcze pytanie jak mogę sprawdzić czy już nie spaliłem tej skrzynki? dioda niby się swieci ale jakos słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zajmij się swoją pracą, a rzeczy/prace na których się nie nasz oddaj komuś kto się tym zajmuje? Tak może będzie bezpieczniej dla sprzętu i auta ...

a może sam zajmij się swoim interesem , po to jest forum żeby uzyskac jakies info a nie tutaj strofować kogos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie twoje pytania odpowiedzi znajdują się w instrukcji obsługi tej skrzyni.

Link do instrukcji Blaupunkt GTb8200A:

https://www.blaupunkt.com/uploads/tx_ddfproductsbp/GTb8200A_print_10.pdf

Przewiń do strony 12. Od tej strony masz dokładnie objaśnione jak należy postępować podczas podłączenia i uruchomienia całości.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...