facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Głośnik do mocnego twardego uderzenia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 Fazi997

Fazi997
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 01 maj 2018 - 09:26

Już nie potrzebuje waszej pomocy.naposal do mnie znajomy z forum w prywatnej wiadomości że nie potraficie mi nic doradzić bo wy sami nie wiecie.piszecie coś co przeczytacie.teraz wszystko rozumiem .wiem np to że seria dd służy do zawodów do wyników o kiepskiej jakosci...Z resztą nie ważne.mecze się ty 2dni A znajomy mi wytłumaczył wszystko kilkoma zdaniami .pozdrawiam temat uważam za zamknięty

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#62 Demondemidi

Demondemidi
  • Użytkownik
  • 1684 postów

Napisano 01 maj 2018 - 10:14

Hahahahaha... Dobre :D

W razie gdyby ktoś te bzdury przeczytał i chciał później tą "tajemną" wiedzą fundamentować swoje wypowiedzi... DD serii red nie są głośnikami stworzonymi do zawodów! Są to zwykle głośniki stworzone przez markę po to aby przeciętny zjadacz chleba też mógł pozwolić sobie na sprzęt z tym słynnym logo. Cała seria red to głośniki stworzone do słuchania muzyki. I chyba nawet najniższa linia red może się pochwalić o wiele lepszą jakością niż taki np alphard Hannibal FX... A przynajmniej tak gdzieś czytałem ;)

Robię hałas... Ale z klasą ;) Vectra - off, przprzynajmniej teraz

Caravan - Kenwood kdc-6047u-> Rodek 2180A-> Vibe Black Death pro8, EDPRO22T-E4 | Taramps Bass 12k->  Vibe Black Death HEX 18 -> 148.1dB @37Hz | Altek 140A+BIG3-> 68Ah (pod maską), 100Ah (w bagażniku)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych