Skocz do zawartości

Głośnik do mocnego twardego uderzenia


Fazi997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety ale gdyby były 12" w tej cenie to byłyby też 15" w podobnej a wtedy dwa bym nawet kupił żeby się tym pobawić i rozebrać... Ale teraz nie da się tego u nas załatwić w cenie poniżej chyba 1.2k a to cena absurdalna jak za taki głośnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://nowyelektronik.pl/index.php?id_product=88393&controller=product

Tu jest link do Hannibala.musial bym zapytać kolegi skąd on zamawiał.ale.chyba wLstnie stąd....A to dlaczego chcecie kupić tego Hannibala jak będzie możliwość.skoro na początku był on mocno krytykowany

To mam się jeszcze skupić no szukaniu 1din w ktory lepiej zagra czy mam zostać przy hannibalu jeśli pójdzie nowego kupić?

To jest ktoś kto miał lub ma porównanie?

Czy na tak dużym forum znajduje się osoba która powie mi czy dd 612 lub Re Audio SX 12D4 np zagra mocniejszym basem niż hannibal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dawno szło to kupić...zapytam później znajomego.

A co sądzicie o re audio se sex d2 cewka 2×2ohm 750rms za 600zl

Albo za 700zl mogę też kupić dd712 2×2ohm 1200rms

Jeszcze gościu napisał mi zecmoze za 650zl sprzedać mi ground zero Extrime 1400rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu nawet moja cierpliwość się kończy... Weź chłopie jedź pogadać z kimś ogarniętym żeby Ci chociaż podstawy wyjaśnił bo nic kompletnie nie ogarniasz a do tego ciągle upierasz się przy swoim co wyklucza możliwość udzielenia ci pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz mi tak że bym zrozumial2od tego jest forum

Ja wiedziałem że są hanibale dostępne tylko musiał bym się znajomego spytać.woec kolego byłeś w błędzie skoro twierdziłes że niema tych głośników. Bo ja wiedziałem że są te głośniki i za 530zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie potrzebuje waszej pomocy.naposal do mnie znajomy z forum w prywatnej wiadomości że nie potraficie mi nic doradzić bo wy sami nie wiecie.piszecie coś co przeczytacie.teraz wszystko rozumiem .wiem np to że seria dd służy do zawodów do wyników o kiepskiej jakosci...Z resztą nie ważne.mecze się ty 2dni A znajomy mi wytłumaczył wszystko kilkoma zdaniami .pozdrawiam temat uważam za zamknięty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha... Dobre :D


W razie gdyby ktoś te bzdury przeczytał i chciał później tą "tajemną" wiedzą fundamentować swoje wypowiedzi... DD serii red nie są głośnikami stworzonymi do zawodów! Są to zwykle głośniki stworzone przez markę po to aby przeciętny zjadacz chleba też mógł pozwolić sobie na sprzęt z tym słynnym logo. Cała seria red to głośniki stworzone do słuchania muzyki. I chyba nawet najniższa linia red może się pochwalić o wiele lepszą jakością niż taki np alphard Hannibal FX... A przynajmniej tak gdzieś czytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...