Skocz do zawartości

Głośnik do mocnego twardego uderzenia


Fazi997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


skoro mocniejszy to powinien zagrać lepiej

 

Nie mocniejszy tylko mogący więcej mocy dostać i przetworzyć a tej dostarczać będziesz tyle samo więc... Niestety nikt ci tu nie będzie tłumaczył krok po kroku o co chodzi bo są odpowiednie lektury na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam zaczynam powoli kapowac. Tutaj właśnie teraz ma forum ktoś mi napisał prywatną wiadomość że ma na sprzedaż Re Audio SX 12D4 ..I chyba się na niego zdecyduje ho z tego co wyczytałem to leprxrj opcji nie będzie.

Gościu. Napisał że Hannibala zjada przy podpietej jednej cewce...Ale tak jak pisałem.ze nie kupię póki nikt mi tu nie doradzi.

Panowie.a C gm się różni Re Audio SX 12D4

OD Re Audio SX 12D2 .Jaka to różnica.co zagra lepiej i mocniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze opcje jak i gorsze ale... Nikt ci nie powie który głośnik zagra tak jak tobie to pasuje i z którego ty będziesz zadowolony. W moim odczuciu Sx to akurat bardzo fajny głośniczek który dużo potrafi pokazać nie wymagając przy tym zbyt wiele doświadczenia. Zagra w prawie każdej budzie, trochę lepiej albo trochę gorzej ale zagra. Choć lubi prąd w ilościach większych niż podaje producent to zadowala się też jego mniejszymi ilościami odwdzięczając się przy tym bardzo przyjemnym dołem. Jak będziesz kiedyś chciał z niego wyciągnąć coś więcej to odpowiednia budka i zmiana pieca dadzą mu zupełnie nowe oblicze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A wzmacniacz mam dobry twoim zdaniem?

 

Nie miałem go więc nie mogę nic powiedzieć, ale moc zapewne ma taką jak deklaruje producent.

Do tego wzmacniacza szukaj suba d2 albo z pojedynczą cewką 4ohm, chyba że planujesz zmianę na jakieś mono to d2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...