Skocz do zawartości

Głośnik do mocnego twardego uderzenia


Fazi997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla czego uważasz że na graty?

Czy to aż tak źle głośnik?

Nieźle potrafił wstrząsnąć budą...

To co proponujesz.czy masz jakieś porównanie?

Chcenkupic głośnik ktory na pewno zagra lepiej od Hannibala. Hmm

Skoro twierdzisz że w tej cenie będzie ciężko znaleźć coś lepszego czyli ten Hannibal nie jest taki zły. Bardzo proszę o odpisanie

Ty mi.podales modele głośników za 1500zl .A Hannibal kosztuje 550zl.dkpto twierdzisz że do 800zl nie idzie kupić lepr ego głośnika to może zostanę przy hannibalu za 550zl .co wy na To?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.teraz to rozumiem.potrxebuje coś takiego co Hannibal ale trochę lepsze.co mocniej zagrzmi. Dźwięk i jakość z Hannibala mnie zadowalala ale jeśli mam coś kupić to może i będzie coś lepszego w tej cenie.wodziame. Za 400zl tego Ground Zero GZRW 30SPL.niby ma 1000wT rms...To jeśli zagra lepiej to mógł bym to chapnac...A może coś używanego.no nie wiem.dlatego proszę o radę kogoś doświadczonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Ci o stary model 30spl to odpusc... smierdza szybko, nie sa wytrzymale mocowo i wcale jakos mega nisko nie schodza. W tych pieniadzach moze i lepszy to wybor od jakichs pioneerow 308np ale żeby sie na niego napalac?

 

Chyba ze wersja splextreme , te juz sa dosc ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ten Hannibal jest najlepszym wyborem do 1000zl

Może być do 800zl niwka lub używka.

http://allegro.pl/subwoofer-re-audio-se-12-d4-600rms-i7306116111.html#thumb/1

A co mi powiesz o tym glosniku.znajomy z forum chce to sprzedać za 300zl.

Re udio SE 12 D4 ..

A co powiecie o ds 612 lub sx12 d4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, chcesz na siłę żeby Ci ktoś powiedział "masz super suba, lepszego nie ma"? Nie, nie masz. FX to dobra pompka w czasach gdy był za małe pieniądze. Teraz za małe pieniądze już nie jest i stanowczo na jego miejsce wolałbym inne propozycje. W używanych można wybierać i przebierać, w nowych już troszkę gorzej ale tragedii też nie ma i jak się chce to bez problemu się znajdzie. 

 

I przestań pisać o tym samym w 10 różnych tematach bo się pogubić można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sx jak dla mnie stanowczo zjada takiego FX... Dd serii 6 będzie twardszy i może nawet trochę głośniejszy ale raczej tak miło dołem nie zagra jak re... No i 612 to niższa seria więc też nie można oczekiwać szału ale o tym już ktoś wcześniej wspomniał, czyżbyś przeoczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mi ale ja jestem amatorem.nie jeżdżę na żadne zawody,po prostu lubię grać głośno muzyka

To kupię jutro tego sx12 d4 za te 700zl.mam tylko nadzieję że gościu dbał o niego...bo z Hannibala byłem zadowolony 3lata

Tutaj forumowicz napisał mi wiadomość że może minspfzedac mało używany głośnik Emphaser EX12T3..co wy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam później dokładny model.moge tylko powiedzieć że ma 750wat rms

Znajomy mówił że jak będę miał słabszy wzmacniacz niż wymaga głośnik.to gdy będę grał na Maxa to nie będę w stanie nic zrobić z głośnikiem. Dlatego hannibal wytrzymał ni 3lata.a grałem na Maxa..on dalej chodzi tylko przypadkiem uszkodzilen membranę kluczem.i pękła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam modele głośników.ktore mogły by być lepsze od Hannibala.ale bez wspólnej porady nie kupię

Hannibal ma 750watt rms. Zawsze myślałem że jak ma zagrać mocniej i zatrzas budą to musiał by głośnik większa moc miec

To jaki wkoncu proponujecie ten głośnik?

Dd 612.

Emphaser EX12T3

sx12 d4

W grę wchodzą także używki i cen do 600 700zl.

Ktory będzie lepszy zdecydowanie od hannibala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sx i ex potrzebują ok 1kW żeby je w pełni wykorzystać przy czym sx lubi nawet 1.5kW dostać :D Ale FX też lubi dostawać powyżej 1kW a byłeś z niego zadowolony więc problemu chyba nie będzie... Bardziej rozwojowo myślę, że będzie z sx. W końcu piec też można kiedyś zmienić na mocniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak .mam elektryka ktory kupił Hannibala i dokupil do niego wzmacniacz Brutusa za 1.5kw i Hannibal nie wytrzymał 5minut A miało być dobrze.mi właśnie on robil skrzynie i zaproponowal ten głośnik. Ale to było prawie 3lata temu.i mam wziął 750wat rms dlatego że bym Hannibala nie spalił.o faktycznie gram nim od 3lat na Maxa pa kilka godzin w tygodniu. Czasami po 4 godziny dziennie.i nic się z nim nie działo.i dalej by brał tylko przypadkowo uderzylem kluczem do kół w membranę i wypadało by już nie kupowac tego samego tylko już bym wolał coś co jest zdecydowanie lepsze od Hannibala.cos co zagrzmi lepiej i głośniej.

To chyba kupię tego sx.a powiedz proszę jaka on ma moc rms .bo Hannibal ma 750wat w rms. To jak sx miał by lepiej zagrać i głośniej to musiał by chyba mieć więcej w rms.no tak mi się wydaje że tak to dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możesz się rozczarować :D Szkoda się tu rozwodzić nad przyczynami takiego zjawiska ale z twojego punktu widzenia będą one grały raczej praktycznie tak samo jak FX i to nie z winy głośników tylko użytkownika. Przetwornik trzeba umieć wykorzystać a skoro twój znajomy nie potrafił to śmiało można obstawiać, że ty też nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma moim wzmacniaczu i na tym hannibalu i pokręcone w radiu grałem na Maxa i 3lata dał radę.. skoro mocniejszy to powinien zagrać lepiej.bo przed hannibalem miałem yakuze czyli model przed hannibalem i różnica była o 30procent lepsza na korzyść hannibala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...