Skocz do zawartości

Golf III by Kyubi


Kyubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie w golfie RCA były puszczone środkowym tunelem, zasilanie lewym progiem, kable do głośników prawym progiem. Też miałem prawie identyczna zabudowę i dojazdowke 14 cali kładłem na zabudowę. W miejscu zapasu była butla LPG. Takie maleńkie koło w niczym nie przeszkadzalo na wierzchu. Bacznie obserwuje wątek bo auto wspominam bardzo dobrze i bardzo chętnie posłucham Twojego grania.

 

Edyta: u mnie była wieksza przerwa w zabudowie a i tak w lecie zdazały się protecty. Reds to dobry kabel.

U mnie zasilanie lewym progiem i głośnikowe lewy woofery i lewy tweeter. A prawym progiem prawy woofer i tweeter. RCA idą pod siedzeniem pasażera i nie mają kontaktu tam z żadnymi innymi. Problem jest jak na razie tylko z TW w wooferach spokój. A subwoofer jeszcze nie wrzucony... Musze ogarnąć rozdzielacze zasilania i masy tzn kupić. Jeszcze nie wiem czy nie zrobię po prostu tak że pociągnę osobny plus na woofery i +/- z wzmacniacza na woofery do wzmacniacza od TW.Bo mi leży z 5m kabla 16mm2. Czy lepsza opcja jednak rozdzielacz zasilania?

Co do grzania się to po bokach nie mam żadnej dechy tylko wolny przelot więc powietrze ma gdzie przepływać. A jak będzei faktycznie potrzeba to wlecą dwa wentylatory od pc :wink:

daj na środku jakieś wzmocnienie poprzeczne bo płyta Ci się wygnie

Tak na 100% będzie na środku jeszcze kostka jakaś podpierająca płytę lub poprzeczka. Czasem przewożę 2-4 worki ekogroszku więc pamiętam o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mała aktualizacja... Czasu mam tyle że wcale :mur1: Ale znów udało się coś zrobić.

A więc wymieniłem moje super hiper rca noname na normalne RCA ESX i tu szok :szok: mój przyjaciel od zakłóceń w TW gdzieś przepadł może porwało go ufo a może rca ESX zlikwidował go nareszcie :super: . A przy okazji dorzucił do dźwięku, dołu którego mi cały czas brakowało na wooferach  :hyhy: i ogólnie poprawiło się dzwięk. Jednak kable RCA potrafią zrobić różnice... Do tego również doszły rozdzielacze zasilania.

post-16455-0-64877700-1525930817_thumb.jpg

A tu już wrzucony jeden z rozdzielaczy i PG M25 podpięty pod TW a Emphaser zasila sobie WF same. Dwa pozostałe kanały na razie bezrobotne.

post-16455-0-06795500-1525931264_thumb.jpg

Póki co za dużo o PG powiedzieć nie mogę. Za krótki odsłuch. I ustawiony wstępnie na szybko gain. Ale słychać różnice miedzy PG a Ephaserem. Co do kabelkologi wiem że muszę ogarnąć jeszcze rozdzielacz masy i jakoś to poukładać normalnie zresztą już ciemno było i komary cięły jak głupie.

 

Co myślicie o zmianie Emphasera na Audison lr 132 będzie to krok do przodu czy ew zostawić to co mam do zbierać i szukać czegoś w ok 500zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Bardzo mi odpowiada ten wzmacniacz na górze. Nie kłuje, nie ostrzy. Pozytywny grajek. Ale TW będą zmieniane bo AS-y jakoś mi nie odpowiadają... Coś ambitniejszego będę szukać może proa :hyhy: ...

Co do kabli to wiem że bałagan :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...