Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowsze na pewno, bo chociaż mam iPhone 5S to wcześniej próbowałem z iPad 3 i iPhone 8.

 

Co do Tidal to jedyne wymaganie jest takie, że minimum iOS 12 (czyli najstarszy iPhone to 5S. Zwykły 5 nie da rady). Czyli wszystko od 5S w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko pytanie było o iPod touch , a to jest "maszyna " trochę innej generacji .

Bo to znalazłem w instrukcji, że obsługuje. Ale jak inne modele nowsze działają to zawsze można kupić tel iPhona.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest informacja na stronie, że Apple Music streamuje "Załaduj go po brzegi ukochanymi kawałkami z iTunes Store. Albo z subskrypcją Apple Music puść sobie strumień 60 milionów utworów i pobieraj ulubione."

https://www.apple.com/pl/ipod-touch/

 

Spójrz jednak co podają na stronie Tidala, mimo, że iPod Touch ma system iOS to piszą, że "*iPod is not supported."

https://support.tidal.com/hc/en-us/articles/115005872445-System-Requirements

 

Chyba "bezpieczniejszą" opcją będzie iPhone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest informacja na stronie, że Apple Music streamuje "Załaduj go po brzegi ukochanymi kawałkami z iTunes Store. Albo z subskrypcją Apple Music puść sobie strumień 60 milionów utworów i pobieraj ulubione."

https://www.apple.com/pl/ipod-touch/

 

Spójrz jedna co podają na stronie Tidala, mimo, że iPod Touch ma system iOS to piszą, że "*iPod is not supported."

https://support.tidal.com/hc/en-us/articles/115005872445-System-Requirements

 

Chyba "bezpieczniejszą" opcją będzie iPhone.

Dzięki

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to 5s bywa nawet 64GB. Chyba jest też najmniejszy (4") więc polecam, bo takiego posiadam. Za 150-200 znajdziesz całkiem ładny. iPhone na ten plus że jak masz jakąś kartę SIM z netem, to nie musisz robić hotspota z telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam problem i może ktoś z was będzie mi w stanie pomóc. Mam u siebie najprostszy konwerter usb-toslink jak w linku poniżej. Podpięty jest optykiem do H600 (zamiennie ze zmieniarką). Jak gram z konwertera to nie działa mi kanał subwoofera, przód działa normalnie. Bez znaczenia czy podepnę telefon czy komputer efekt jest ten sam.

Z radia i ze zmieniarki wszystko działa normalnie.

To może być kwestia ustawień czy raczej brak kompatybilności konwerter/h600?

 

Konwerter:

https://allegro.pl/oferta/karta-dzwiekowa-dac-pcm2704-usb-coaxial-s-pdif-8878033855

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się nagle czy od startu tak jest?

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Raczej od początku. Chociaż jak wstępnie testowałem to nie nie miałem jeszcze suba wpiętego. Teraz chciałem się tym trochę pobawić i dopiero się zorientowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może konwerter po podpięciu do kompa coś w ustawieniach lub sofcie pokaże? Strzelam

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście jak podpiąłem kompa w ustawieniach trzeba było zmienić z 48kHz na 44,1kHz i teraz zadziałało poprawnie. Teraz pytanie jak to zmienić w androidzie 10 bo nie mogę tego namierzyć w opcjach. Ktoś może coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Androidzie dla USB nie zmienisz (dla Bluetooth się da), z automatu idzie po najwyższym próbkowaniu obsługiwanym przez konwerter i robi resampling. W playerach (jak wspomniany wyżej) da się z wymuszać próbkowanie, w samym systemie nie bardzo (chyba, że ktoś zna sposób to niech się podzieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym? Zacząłem od starej xperii p 4 lata temu, potem zamontowałem tablet Nexus 7 i jest do teraz. Przejściówka wysyła optykiem sygnał do przetwornika A/D/S, wcześniej była 700ka. Jako wzmacniacze jeżdżą ze mną od kilku lat czarne PG Ti.

Przód to 3 drogi Morel Integra 402 i woofery Tempo na pasywnych zwrotkach

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za jakimś odtwarzaczem, xduoo, fiio, ibasso a może jeszcze inny, ktoś może podrzuci jakieś opcje?

Chciałbym żeby grał grał z Tidala i miał optyka na wyjściu, i nie był za miliony.

Zainteresowałem się xduoo x10T II ale nie ma Tidala, chyba że jest jakaś możliwość.

Od razu dodam że głównie chce po to kupić taki odtwarzacz aby uwolnić się od telefonu, a jedynie neta udostępniać, bo drażni mnie jak jadę a dzwoni telefon i rozłącza streaming. Wrrrr....

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...