Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety, nie porównywałem, UAPP dogadał się i zawiera wszystkie potrzebne dla mnie funkcje.

Roota masz? Spróbuj wyedytować pliki odpowiedzialne za dźwięk po USB. Możliwe że bez żadnych apek uda się wyrzucić 192/24 na wyjściu, i tym samym sposobem grać z natywnej aplikacji serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie mam i gra zacnie i 24 bit śmiga , ale ogarniam chińczyka i kombinuje tam roota nie mam a głośności jak w fonie nie ustawię jak się odpali na głośności max jest ok ale odpala się różnie i jestem na etapie ustawień , android żyje swoim życiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znika ten przycisk z ekranu , bo czasem człowiek w aucie kliknie .Mam już wyłączone a tak żeby wywalić się da i ten zegar.


Znalazłem działa jest git chodzi o głośność a jak z albumami okładkami i folderami robi co chce .

Teraz pytanko do posiadaczy powerampa jak ustawić żeby to najlepiej grało co wyłączyć można .

Leonek te napisy co zasłaniają okładkę można dać niżej


A ten uapp ogarnia tidala online czy offline też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię UAPP to będę mógł używać na wszystkich urządzeniach na tym koncie ? I pokażcie jak wygląda w poziomie ten program .

Ja używam na 3 urządzeniach. Po zakupie musisz mieć połączenie z internetem by zweryfikować konto, potem już możesz działać offline.

W PowerAmpie mimo zakupu licencji nieraz zdarzało się że chciał ponownie weryfikować zakup

 

Wysłane z mojego G8342 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że zamieniłem F1 ?


 

 


Czy między Spotify a tidal rzeczy jest przepasc w jakości dźwięku?

To już zależy od klasy sprzętu , jak nie słychać różnicy to masz ten słabszy , a słyszysz różnicę między mp3 a wav czy flack ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy między Spotify a tidal rzeczy jest przepasc w jakości dźwięku?

Zależy jak rozumiesz przepaść i jakiej muzyki słuchasz. Ogólnie w najlepszej jakości audio piosenki wręcz inaczej brzmią, bardziej szczegółowo i czysto. W jakości hifi nie powiem, czuć różnice, ale to już niewielka przewaga, a prawie remis z np. YouTube music. Niestety nie znalazłem żadnej polskiej piosenki w najlepszej jakości 'Master'. I najwięcej tak nagranych utworów jest z tego co widzę z gatunku muzyki alternatywnej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...