facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

alternatywne źródła dźwięku w aucie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1339 odpowiedzi w tym temacie

#41 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 4570 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 15:12

Był plan przesyłu danych z tabletu, ale aktualne rozwiązanie jest prostsze technicznie, aczkolwiek będę jeszcze kombinować, żeby obie opcje były możliwe.

Tylko po co , odtwarzanie bezpośrednio z dysku i dodatkowe wejśćie USB rozwiązuje chyba wszystkie potrzeby .

Zalety natomiast to brak ograniczeń w wewnętrznej pamięci tabletu , a także możliwość obsługi całości przez chyba każdy współczesny  telefon z systemem operacyjnym. To spora redukcja kosztów.

Tak jak pisałem z przyjemnością będę sie przyglądał rozwojowi tego projektu i ew służe radą .

Byle do przodu

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#42 jaco76

jaco76
  • Użytkownik
  • 442 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 15:36

Hello.

Dlatego nie chciałem się bawić w  malinki ,jeżynki i takie tam i zrobiłem  zwykły pecet,   zwykły windows 7 ,wyświetlacz z dotykiem w deskę i multimedialnie wsio. 

Jesli sie ma zasobny portfel mozna powiedziec - a po co mi osobne skrzynki dyski wyswietlacze i to w dechawicznej konfiguracji... Taki gosc wyciaga pliki peelzetow 

i ma wszystko w jednym w mega konfigu:)

http://allegro.pl/mi...4717474478.html

A tak z innej beczki wszystko pieknie ladnie tylko mnie zastanawia ile trzeba odczekac az te wszystkie kombinacje alpejskie sie odpala skomunikuja z soba zanim muza w aucie zacznie grac (pomijam okazjonalne resety gdy cos z czyms sie nie chce akurat dogadac). Dodatkowo to taki rozpraszacz mocny przy kierowaniu - jak kros jezdzi po bzdziochowicach malych lub slucha radia na parkingu lub w garazu to ok ewentualnie bezstresowa jazda autostradowa. Ale jazda po sporym miescie to czesto walka o przezycie i celowanie palcem w ekran dotykowy uwazam za wielce niebezpieczne dla siebie i dla innych i jak dla mnie przyciski manualne i galka lub sterowanie w kierownicy to  duzo lepsze rozwiazania i dlatego z uporem maniaka staram sie trzymac rozwiazan przeznaczonych stricte do samochodu :)

Stilon: Alpine INA 910 + iphone6s Apple Musik Premium - JL Audio ZR 100 CT tweeter, ZR crossover,  Stilo midwoofer  + Sony XM 3046, Rockford P3s10 w 11l. + Sony XM 5026

W drugim poki co gra 20V :)

HA : Iphone 6s Apple Musik Premium ----> Airport Express 2008  ---> Kimbre Timbre-->Marantz PM 8000 (MaxMod) ---> AudioQuest Type 4 --->Cyrus Mission 781 + REL T5 :)))))))

#43 dirtyweekender

dirtyweekender
  • Użytkownik
  • 682 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 16:33

W co trzeba sie jeszcze zaopatrzyc aby podlaczyc SG S3 jako zrodlo do Audinst hud-mx2?

"Boże daj mi cierpliwość bo jak dasz mi siłę to ich wszystkich rozpie...le."

#44 maniek860824

maniek860824
  • Użytkownik
  • 1662 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 16:43

W co trzeba sie jeszcze zaopatrzyc aby podlaczyc SG S3 jako zrodlo do Audinst hud-mx2?

W Twoim przypadku potrzebujesz jedynie kabelka USB Host OTG - http://dslrcontroller.com/devices.php

Mam podobny problem ale z TAB 4 i Audinstem HUD-MX 1  :hyhy:  :wink:

Niestety Tab 4 nie obsługuje USB Host Mode  :(

Seria ...  :hyhy:

#45 ROBSONBERCIK

ROBSONBERCIK
  • Użytkownik
  • 634 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 16:49

No pięknie 8,5 k w pln -ach    :mur1:

Nie wiem jak tam w innych "kombinacjach alpejskich "

Ja mogę tylko opisać jak to przy mojej najprostszej   nie dychawicznej   kombinacji  wygląda. 

ile trzeba odczekac az te wszystkie kombinacje alpejskie sie odpala skomunikuja z soba zanim muza w aucie zacznie grac

Tyle ile wstaje seven z dysku SSD - około 20 sek.i słuchasz muzyki.

Dodatkowo to taki rozpraszacz mocny przy kierowaniu

Jeżeli to takie rozpraszające dla kierowcy to niech nie słucha podczas jazdy  :wink:

Ale jazda po sporym miescie to czesto walka o przezycie i celowanie palcem w ekran dotykowy uwazam za wielce niebezpieczne dla siebie i dla innych i jak dla mnie przyciski manualne i galka lub sterowanie w kierownicy to  duzo lepsze rozwiazania i dlatego z uporem maniaka staram sie trzymac rozwiazan przeznaczonych stricte do samochodu

Osobiście jak już jestem na postoju lub w garażu to sobie listy odtwarzania tak "wrzucam" lub układam pod siebie i nie mam potrzeby przeskakiwania utworami co 10 sekund.

A że mnie jakaś pojemność nośnika nie ogranicza to muzyki jest dużo.

Podzielności uwagi tez jakoś super specjalnej nie mam tylko taką przeciętną jak większość      ale jak jadę to wolę tej muzyki słuchać a nie pykać na okrągło.

Ewentualnie automapie  lub yanosikowi    trzeba coś  tam  kliknąć. 

jak dla mnie przyciski manualne i galka lub sterowanie w kierownicy to  duzo lepsze rozwiazania

Jak najbardziej że tak

dlatego w podłokietniku zamontowana  klawiaturka bezprzewodowa i pod ręką są przyciski manualne co by sobie pauze włączyć ,głośniej zrobić czy już ostatecznie zmienić utwór lub liste .

Jak będę miał czas to pod pilota tego przy kierownicy  dla  jak to piszesz "dużo lepszego rozwiązania" bym to jeszcze podpiął.Czy się uda nie wiem.

No niestety albo rybki albo pipki   i    zawsze coś  . Trzeba kombinować  i rzezbić niestety . 

#46 tomkierz

tomkierz
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 17:31

ROBSONBERCIK, to napisz jak ten twój zestaw wygląda.

#47 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10774 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 17:50

to napisz jak ten twój zestaw wygląda.

Stary, a może by tak ruszyć tyłek i przejrzeć temat ROBSONBERCIKa ? 

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#48 Marine_4000

Marine_4000
  • Użytkownik
  • 793 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 14:01

Na SGS iii śmiga. :)

Jak będziesz chciał potestowac audiotraka to pisz śmiało:) Bo rozważam zakup mx2 może mx3 a chętnie posluchalbym mx1 żeby zobaczyć czy warto:)

Jeszcze wrócę do tematu. W instrukcji producenta MX2 jest wyraźnie zaznaczone, że ładowarka musi być podłączona przy korzystawniu ze smartphone. Muszę zorganizować SGSIII i sprawdzić, czy to zadziała bez podłączonej ładowarki.

M6...i (nie) gra muzyka :wink2:

#49 luukasz19

luukasz19
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 10:43

Panowie a jaki Airplay polecacie do auta. No i jaki zasilacz bo zazwyczaj pracują na 5V

#50 jaco76

jaco76
  • Użytkownik
  • 442 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 13:12

Dolacze sie do pytania - czy na przyklad powszechny obecnie airport express model a1264 bedzie ok? Czy polecicie inny prostszy w przerobce.

Stilon: Alpine INA 910 + iphone6s Apple Musik Premium - JL Audio ZR 100 CT tweeter, ZR crossover,  Stilo midwoofer  + Sony XM 3046, Rockford P3s10 w 11l. + Sony XM 5026

HA : Iphone 6s Apple Musik Premium ----> Airport Express 2008  ---> Kimbre Timbre-->Marantz PM 8000 (MaxMod) ---> AudioQuest Type 4 --->Cyrus Mission 781 + REL T5 :)))))))

#51 Adamu

Adamu
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 16:07

Czy polecicie inny prostszy w przerobce.

a co chcesz w nim przerabiać?

#52 jaco76

jaco76
  • Użytkownik
  • 442 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 16:08

zasilanie na samochodowe :)

#53 nina_chudy

nina_chudy
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 17:05

Dolacze sie do pytania - czy na przyklad powszechny obecnie airport express model a1264 bedzie ok? Czy polecicie inny prostszy w przerobce.
ja mam właśnie ten typ :-) śmiga fajnie i praktyczne bez zacieć. przerobiony jest na 12v i jest ok.

Pioneer dex p9R<deq p90< Brax matrix 1.1+sony xes m1< brax matrix 3.1 +audison cs300<Brax matrix 6.1+helix A2, sub Dego sb12a closed+helix p200 +helix Power Cap

#54 MW91

MW91
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 21:10

UP, przyszła karta do Raspberrego Pi, zamontowana, odpalona i są dobre wieści - jest bit perfect. Całość współpracuje ze sobą tak jak było założone. Pozdrawiam

Alpine DVA-9861Ri - Alpine PXA-H600 - Audio Art A-240 - Audio Art A-120 - Morel MT230 - DLS U2.5 - DLS R6A - Infinity RSDS 12

#55 Adamu

Adamu
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 21:40

mozesz napisać jak to jest skonstrowane?

czy to raspbery pi  nie potrzeba jakiegos ekranu zeby to działało? i jaki koszt ogólny

#56 MW91

MW91
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 21:51

mozesz napisać jak to jest skonstrowane?

czy to raspbery pi  nie potrzeba jakiegos ekranu zeby to działało? i jaki koszt ogólny

Jak to jest podłączone to już opisałem. Jeśli chodzi o oprogramowanie to próbuję na razie wszystkiego co działa na raspberrym. Działa bez ekranu. Koszt na chwilę obecną to około 300 zł

Alpine DVA-9861Ri - Alpine PXA-H600 - Audio Art A-240 - Audio Art A-120 - Morel MT230 - DLS U2.5 - DLS R6A - Infinity RSDS 12

#57 Adamu

Adamu
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 22:00

a mozesz podlinkować tę kartę dźwiękową?

#58 luki

luki
  • Użytkownik
  • 674 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 22:01

http://www.hifiberry.com/digiplus/

#59 Adamu

Adamu
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 22:30

no fajne to, jak z zasilaniem i startem systemu wygląda sprawa?

#60 suzuki.gsx

suzuki.gsx

Kamuflaż Team

• Użytkownik
  • 3022 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 22:32

Czekam z niecierpliwoscia na tutorial.
Skoro dziala, to bajka.
Duze gratki dla kolegi.
Marzy mi się bezproblemowe życie. :zalamany:

Butchers from Pomerania TEAM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0