Skocz do zawartości

Sharan by Saltech


saltech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

plan jest i czeka w szafie.

Dls A1 sprzedany a na jego miejsce czekają dwa wzmacniacze na odsłuchanie, reszta bez zmian.

do procka dokupione fiio i też sobie pogrywa w domu.

co to techniki montażu, miejsca na wzmacniacze, to jeszcze nic nie patrzyłem bo auto jest u mnie od piątku od 21 gdzie dotarłem do domu na 00:30 w sobotę a rano już pracował :)

dzisiaj jest ten dzień aby pozaglądać w dziury.

co dalej zobaczymy, ale tym razem nie mogę narzekać brak mocy czy jak ostatnio że coś mi tam się nie mieści :)

 

a tak pomijając wszystko to okazuje się że do garażu też się nie mieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie mogę Karol teraz tego edytować, według mojej wiedzy zamieszczenie zdjęcia z tablicą rejestracyjną nie jest naruszeniem danych osobowych, chyba że pracujesz w urzędzie i masz dostęp do systemu w którym dowiesz się kto jest właścicielem danego auta i to opublikujesz. rejestracja jest ogólnie dostępna dla wszystkich i nic nie mówi o właścicielu.

 

 

https://www.prawo.pl/prawo/numer-rejestracyjny-pojazdu-to-dane-osobowe-wyrok-wsa,352140.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie piszesz i takie właśnie mam pierwsze obserwacje. Sub na bank jest z tyłu po lewej bo tlucze niemiłosiernie.

Mam wrażenie że zacznę od wygluszenia i wymiany może głośników a może zrobię słupki i wykonam hybryde tego co jest z tym co mam[emoji39]?

Kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj posluchalem w końcu fabryki no i jestem mile zaskoczony. Aż się odechciewa dlubac a szczególnie po takiej przerwie zapał jak by zmalał. Na pewno coś będę wygluszal bo materiał leży. Elipsy kappy na pewno będę chciał podstawić w celach porównawczych. Na razie sezon w pełni i czas na minusie. Ale urlop się zbliża, wyłączam telefon i coś się dlubnie. Macie propozycje kappy w dobrym stanie, śmiało pisać pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i oto pamięć Balcera jest nie omylna :)

 

post-13502-0-98331600-1563825803_thumb.jpg

 

tak wyglądają drzwi 

post-13502-0-58006900-1563825859_thumb.jpg

 

 

a tak po wymianie infinity na infinity

post-13502-0-40109800-1563825891_thumb.jpg

 

testujemy, szału nie ma. potrzebny wzmacniacz

 

plusy: strasznie łatwo rozbiera się drzwi, można w minutę rozebrać podłubać i złożyć, spinki mocne nie łamią się i trzymają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

hello, jednak wszystko trwa, plany koncepcje marzenia. seria jednak nie gra :) średniak będzie na słupku. i cała reszta po staremu.

zaczynamy zabawę.

post-13502-0-06069200-1579206790_thumb.jpg

 

 kinkiety pierwsza klasa

Łukasz miał wolną rękę do propozycji wykonania wyszło bardzo fajnie.

obserwujcie bo nie długo będzie nowy temat: DODGE GC by Saltech :)

 

pierwszy raz mam ogarnięte słupki a nic po za tym nie jest zrobione, szok i tyle :) teraz zakup przewodów głośnikowych, zrobienie nowych RCA no i to co tygrysy lubią najbardziej - drzwi-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...