Skocz do zawartości

miernik dB


wilu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja widzialem ze tam po tyle jest - a jak napisalem powyzej - 3 tysiaki PLN to 1 tauzen usd

- to pytam - za ktory zestaw?

 

 

a przy okazji -a przy tym porównywaniu próbowaliscie kalibrowac DBM wzgledem TL ?

 

 

ma ktos na Śląsku TL - co by sie szlo zgadac i dogadac wlasnie odnośnie kalibracji DBM;a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zaraz ''że ukraść'' ehh polityka......

nie za ostre określenie ?

 

to jak - ma ktos w okolicy Śląska TL i może go użyczyć/podjechać na strojenie (oczywiście nie za darmo)- czy nie ma co liczyć?

 

[ Dodano: 2009-08-20, 00:52 ]

czyli 3 tyg mienly i rozumie ze nikt stąd nie ma na Śląsku -ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Są u nas dostępne i coraz więcej poważnych graczy zaopatruje się w takowe

Ci "powazni gracze" pod koniec sezonu beda krecic wiecej niz ten mierniczek jest w stanie pokazac...- niektórzy juz kręcą

I tu takie pytanie... po co komu term-lab skoro nie zajmuje sie tym nawet na wpół profesionalnie i nieprzestępuje z nogi na noge nieumiejąc doczekac sie kolejnych zawodów??

I jeszcze jedno... po co komu term lab skoro piszemy o prostym i TANIM -chyba najtanszym dostępnym-(w porównaniu do terma) mierniku który mógłby miec przeciętny "kowalski"??

Trzeba chyba zejść na ziemie i spojrzec prawdzie w oczy - TO NIE USA tu nie ma w co drugiej chałupie termlaba- tu w co drugiej chałupie trza wągiel sciepywac na zima...

 

 

Tak jak napisałem w poprzednim poście. Ci z głową do biznesu na pewno wymyślą co jeszcze można zrobić z term labem by np. zwrócił się choć w części.

3tyś zł to jest oczywiście Term z jednym sensorem. Cena wynika jak już ktoś napisał z następującego wyliczenia:

649$ + ok. 65$(transport) + ok. 35$ (cło) + ok. 165$ (VAT) = 913$ do tego przesyłka do klienta i mały margines na ewentualne reklamacje badź serwis to daje ok. 1000$. Mam więc nadzieje, że nikt już teraz nie będzie czuł się oskubany przez dystrybutora bo tak naprawdę oskubuje was (i również nas) nasze kochane państwo!!

 

P.S. Zabawę można oczywiście zacząć na zdecydowanie tańszym mierniku lecz w pewnym momencie każdy dojrzewa do męskich decyzji :zdziwko:

Mierników do tej pory sprzedaliśmy dokładnie 7szt. oprócz tych oficjalnych, których używają sędziowie na turnieju. 3 następne już w drodze i już wszystkie zamówione. To bardzo cieszy bo dzięki temu poziom decybeli w Polsce podskorzy o kolejną 10 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dB Drag Racing- troche racji masz i dodam ze jak widac po powyższych tematach na Śląsku nie ma ani jednego do udostępnienia nawet odpłatnie TL - wkrótce będzie juz bo sobie kupiłem - już praktycznie powoli zaczyna płynąć, także za jakiś miesiąc z kawałkiem będzie na sprzedaż DBM-2 jakby kto był chętny - dałem sporo bo 800 zl i mniej więcej tyle bym chciał odzyskać. Jest zabudowany w walizce metalowej wraz z akumulatorem.

Jak sie nie znajda chętni do tego czasu - pójdzie pod młotek na aledrogo.pl :zdziwko:

 

a chętnych na pomiary Termkiem na Śląsku wkrótce zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Interesuje mnie SPL Meter dbm2 , czy on jest nadal produkowany? Bo coś nie mogę go namierzyć...

 

Czy w PL można go kupić nówkę w jakimś sklepie?

Ewentualnie jakieś namiary na zagranice mnie interesują.

 

Mierników do tej pory sprzedaliśmy dokładnie 7szt. oprócz tych oficjalnych, których używają sędziowie na turnieju. 3 następne już w drodze i już wszystkie zamówione. To bardzo cieszy bo dzięki temu poziom decybeli w Polsce podskorzy o kolejną 10 :]

 

Ile wynosi ostateczna cena takiego miernika? Rozumiem że piszesz o TL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...