Skocz do zawartości

Jaki głośnik kupić


karo9522
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moc to nie wszystko ;) Ale nikt nie będzie miał nic przeciwko jeśli kupisz i przetestujesz ;) Na rynku teraz mnóstwo marek o których się nic nie słyszało wcześniej a jednak swoje robią... Większość z nich to jeden pies tylko z innym logo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 lata temu , nawet trochę ponad , te fx38 , 2 szt. i zasilałem to JBL GTO 14001 ,kable 50mm, grało to fajnie ale jednak za słabo , ten wzmak był ok ale przy 1 szt.  Druga sprawa że za nowe głośniki płaciłem jakoś 550zł. /szt.

 Teraz coś chcę słabszego bo fundusze narazie mi nie pozwalają , i też bym się zastanowił nad tym DD Audio REDLINE DD615 , tylko stoi mi w garażu wzmak SONY XM-D1000P5. I jak myślicie czy da radę wypocić całą moc głośnika , czy może coś innego warto kupić ( chodzi mi o głośnik ) bo wzmak musi zostać. Wg. producenta ma on 500rms /4ohm , 900rms /2ohm.

 

https://www.sony.pl/electronics/support/res/manuals/3251/32512005M.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi... Dziwię się, że ten temat jeszcze istnieje... Od głośnika przez naprawy, piec, instalacje... Po alternator...

 

Chłopie, nikt ci nie powie co masz kupić i co będzie do ciebie (twojego samochodu) pasować... Poszukaj trochę, poczytaj... Przecież nikt nie będzie za ciebie trzepał sieci w poszukiwaniu gotowych rozwiązań. Alternatory są różne, vag czy renault... Możesz też kupić np od dbmax gotowca 300A choć pewnie do volvo nie będą mieli... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2kW przy klasie D to okolice 200A... Oczywiście nie przez cały czas ale jednak są chwile w których tyle a nawet i więcej wzmacniacz będzie potrzebował... Z powietrza tego nie weźmie. Jasne, można to zrobić na łatwiznę i po taniości,  rzucić jedną 50mm2 do bagażnika, zrobić big3 na 25mm2 na ori altku, masę do pieca wziąć z budy i się cieszyć... Z jednego kilo zamiast dwóch, dyskoteki na całym oświetleniu i spalonego po czasie od spadków pieca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...