Skocz do zawartości

LAND ROVER DISCOVERY 2


Jarek S4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Land Rover Discovery 2. Przeznaczenie do wypraw bliższych i dalszych.

Miałem jakieś głośniczki, jakiś wzmacniacz więc zaczyna się zabawa.

Założenia: trzy drogi, instalacja raczej niewidoczna, wszystko pochowane gdzie się da bo najważniejsza funkcjonalność.

Miałem jakieś pozostałości typu jakieś głośniczki (różne), wzmacniacz (ALPINE PDR V75), procesor (700), radyjko (196) więc zacząłem zabawę.

Lubię nie bardzo głośno ale bardzo dynamicznie więc na pierwszy ogień poszły woofery  R6A. 

Na słupkach górka i środek Morel Virtus na oryginalnej zwrotnicy. Dół aktywnie.

Czyli dwa kanały na woofery, dw kanały na środek z górką. Na razie cięte na Alpinie 196 ale w planach jednostka z optykiem (na razie IVA D105R ponieważ nie mogę trafić 9861 w jakimś ładnym stanie). plus procesor 700.

 

http://i.imgur.com/Hy1MH9C.jpg

 

 


głośnik musiałem zdystansować ale zwykłe pierścienie (nie rozszerzające się) przy tej grubości powodowały brak basu i dynamiki więc zrobiłęm we własnym zakresie

 

sm4UsNU.jpg

 

Br7zr4c.jpg

 

47WUbcN.jpg


a8j4VoQ.jpg

 

ehlM342.jpg

 

fX92s2M.jpg

 

ehlM342.jpg

 

qvIeMpq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po boczkach nie widać kompletnie modyfikacji. I taki była zamysł.

Głośniczek na górze boczka to pozostałość po oryginalnym systemie.

 

 

 

 

JEh2dU0.jpg

 

Słupki pomalowane strukturą. Materiałem przy tym kstałcie ciężko a flocka nie chcę bo to jednak auto jeżdżące w terenie - trudno doczyścić z błota.

 

6hZ6Oli.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano były. Nawet bym może i wrócił do wstęg ale jakoś nie mogę wymyślić jak to pożenić technicznie i optycznie. 3 drogi muszą być. Poprzednio miałem oryginalne zwrotnice  infinity ale głośnik średniotonowy był w drzwiach u góry i to bardzo mocno zaburzało scenę.  Wg mnie wstęgi wymagają trzech dróg. Nie mogę tego zrobić w pełni aktywnie bo nie mem już naprawdę miejsca na drugi wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu. Ja te wstęgi chętnie użyję w tym zestawie, jakoś sobie poradzę z montażem. Ale tak czy siak muszę wymyślić zwrotnicę góra/środek. Ale jak to zrobić elektrycznie? Muszę mieć zwrotnicę custom a doświadczenia brak w tej kwestii. Niestety w aktywce nie dam rady bo nie mam już miejsca na jakikolwiek dodatkowy wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...