Skocz do zawartości

Audi TT mk1 wybór sprzętu do bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zostałem posiadaczem Audi TT mk1 planuje zamontować subwoofer ogranicza mnie wielkość bagażnika
w poprzednim samochodzie posiadałem skrzynie szczelinowa 2x12 powerbass 1201D i wzmak vibe death box1 5000
potrzebuje pomocy jak skrzynie zamontować max głośnik to 10 lub 8 z Br, szczelina lub 2x8 ,2x10 w zamkniętych skrzyniach
teraz pytanie, co zamontować ? czy 8 będą wystarczające?  zależy mi na czystym niskim bassie mały zapas mocy mile widziany i nigdy zamkniętych skrzyń nie miałem 


Bardziej przekonuję mnie 10 albo 2 skrzynię zamkniete 10 22l
Jaki głośnik polecacie interesuje mnie niski głęboki bass słucham wszystkiego ale najczęściej muzyka klubowa w sklepie doradzili takie głośniki:
-phoenix gold rx110D
-Rockford p1s4-10
-JL Audio 10WXv2-4
Co innego polecacie czy lepiej 1x 10 w skrzyni BR albo szczelina?



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak chodzi o 2x8" to świetnie się spisują MDSy 08 w BR.

Jak dobrze kojarzę to te 12ki w były zamontowane w tigrze, i tam nie było mowy o graniu w rozumieniu SQ a bardziej w kierunku SPL/db. I tu chyba MDS-y mogą długo nie pożyć ;-)

określ chociaż orientacyjny budżet bo tak jak napisałeś to nie wiadomo o co Tobie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarzę to te 12ki w były zamontowane w tigrze, i tam nie było mowy o graniu w rozumieniu SQ a bardziej w kierunku SPL/db. I tu chyba MDS-y mogą długo nie pożyć ;-)

określ chociaż orientacyjny budżet bo tak jak napisałeś to nie wiadomo o co Tobie chodzi

niechce wydać na to 3000 4000zł

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaaaaaKojarze ta tigre. Chlop jezdzil z 2x 12 3xl a Wy mu proponujecie 2x mds? :)

Kup sobie 1x15 bo cos czuje ze nie zamierzasz zrezygnować z cisnien co?

Hahha xD 12 nie wejdzie musze włożyć 10 albo 8 za niski bagażnik

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahha xD 12 nie wejdzie musze włożyć 10 albo 8 za niski bagażnik

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Podjedz do Mastka , nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy , poznasz wszelkie za i przeciw , poznasz tez orientacyjny koszt każdego z zaproponowanych wariantów . Ale najważniejsze poznasz opinię praktyka o możliwości zastosowania takiego a nie innego rozwiązania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do Mastka , nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy , poznasz wszelkie za i przeciw , poznasz tez orientacyjny koszt każdego z zaproponowanych wariantów . Ale najważniejsze poznasz opinię praktyka o możliwości zastosowania takiego a nie innego rozwiązania .

Do kogo ?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...