Skocz do zawartości

Brzmienie wzmacniaczy klasy ab


Rekomendowane odpowiedzi

Sony XM-754hx lub 1001hx najlepiej w wersji fioletowej jak najbardziej wzmacniacze godne polecenia, a kosztują grosze.

 

 

Czerwone Xm754hx i Xm1002hx to to samo co fioletowe.

 

Tak jak Boguś mówi za kwotę jaką można je nabyć dość ciekawe wzmacniacze, więc nie problem potestować  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc to co jest dostępne i powiedzmy że będzie na moja kieszeń.

1 audio system m-line 75-4 /175e

2 audio system f2-300 /150e

3 audio system mx 120.2/80e

4 Sony xm754hx /40e

Teraz panowie pytanie bo chce dopasować wzmacniacz tak by wyciągnąć czystą górę z tych wzmacniaczy do mojego zestawu RF Power. A nie chce przepłacać skoro Rf nie wykorzystają potencjału amp. Waszym zdaniem złoty środek?. Na odpowiedzi typu zmień rf, odpowiadam że nie mam zamiaru gdyż wielokrotne ściąganie i zakładanie boczkow dzwi wpływa u minie na idealne spasowanie. Nie chce słyszeć że coś mi brzeczy. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za F2-300 cena wg. niezbyt atrakcyjna, choć jeśli masz taki budżet, to w sumie czemu nie. Nie znam nowszych AS, jeśli trzymają profil, to 120.2 budżetowo całkiem OK, więc może ta opcja będzie złotym środkiem. Sony miałem i szczerze, to podobał mi się ten wzmacniacz, a cenowo jak za darmo, tylko 4 kanały czy są Ci potrzebne ? W sumie mógł byś spróbować nawet mostków i zasilić RF, jeśli by nie podeszło, to tylko z 2 kanałów, odsprzedać w razie nietrafionego zakupu też nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 4 kanały mi nie są potrzebne, chyba że tak jak piszesz że w mostku.potrzebuje tylko od 100w rms 4ohm. Teraz tylko sprawdzę do kogo mam mniej km i za tydzień pojadę po amp skoro 120.2 jest ok i ten Sony też. Dzięki Bogus za info

Pojawił się pionier gmx 924 za 80e warto brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...