facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brzmienie wzmacniaczy klasy ab

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 wicher18gl

wicher18gl
  • Użytkownik
  • 1205 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 22:14

Oriony są i to dużo, tylko trzeba wiedzieć gdzie pytać.
Co do Dls bardzo fajny wzmak (sam posiadam pare )
Może poszukaj coś innego i nie gorszego, jak esx q120.2

esx q nooo najbardziej dostępna seria na rynku .....

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#22 raflip

raflip
  • Użytkownik
  • 2009 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 22:57

Akurat jeden jest na ebay.de dlatego go zaoferowałem :)

#23 arrow

arrow
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 23:42

esx q nooo najbardziej dostępna seria na rynku

https://www.olx.pl/i...ytkownik/5Az0W/

#24 Jogobabela

Jogobabela
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 09:30

A co z serią rubicon od soundstream? Myśle że mogłaby uspokoić troche góre, a i w budzecie można sie zmieścić

#25 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4559 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 09:43

A co z serią rubicon od soundstream? Myśle że mogłaby uspokoić troche góre, a i w budzecie można sie zmieścić

Myślę, że padły bardziej trafione propozycje :) Jeśli ktoś nie jest tak mocno nastawiony na SQ, to równie dobrze można włożyć jakiegoś Axton, Kicx ze starszych serii, ESX starsze i nie koniecznie od ZEDa, a np. stara seria Vision, Quantum. To są tanie wzmacniacze, z górą nieco spod koca. Z Audio System można poszukać, ale bardziej seria Twister, starsze Audisony serii LR. Skoro nie ma nic z podanych propozycji, to ca tam jest dostępnego na rynku ? Aż taka bieda ? Sony XM-754hx lub 1001hx najlepiej w wersji fioletowej jak najbardziej wzmacniacze godne polecenia, a kosztują grosze. Hifonics w czarnych radiatorach, seria Industria bardzo ciekawe wzmacniacze, NEXT taki producent jeszcze warto w razie dostępności nabyć, wzmacniacze Dragster z serii DA. Nie wiem już co jeszcze można zasugerować z budżetówek.

#26 arrow

arrow
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 10:48

Sony XM-754hx lub 1001hx najlepiej w wersji fioletowej jak najbardziej wzmacniacze godne polecenia, a kosztują grosze.

Czerwone Xm754hx i Xm1002hx to to samo co fioletowe.

Tak jak Boguś mówi za kwotę jaką można je nabyć dość ciekawe wzmacniacze, więc nie problem potestować  :)

#27 D.m.forest

D.m.forest
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 13:10

Ok więc to co jest dostępne i powiedzmy że będzie na moja kieszeń.
1 audio system m-line 75-4 /175e
2 audio system f2-300 /150e
3 audio system mx 120.2/80e
4 Sony xm754hx /40e
Teraz panowie pytanie bo chce dopasować wzmacniacz tak by wyciągnąć czystą górę z tych wzmacniaczy do mojego zestawu RF Power. A nie chce przepłacać skoro Rf nie wykorzystają potencjału amp. Waszym zdaniem złoty środek?. Na odpowiedzi typu zmień rf, odpowiadam że nie mam zamiaru gdyż wielokrotne ściąganie i zakładanie boczkow dzwi wpływa u minie na idealne spasowanie. Nie chce słyszeć że coś mi brzeczy. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc wszystkim 🤘😎

#28 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4559 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 13:55

Za F2-300 cena wg. niezbyt atrakcyjna, choć jeśli masz taki budżet, to w sumie czemu nie. Nie znam nowszych AS, jeśli trzymają profil, to 120.2 budżetowo całkiem OK, więc może ta opcja będzie złotym środkiem. Sony miałem i szczerze, to podobał mi się ten wzmacniacz, a cenowo jak za darmo, tylko 4 kanały czy są Ci potrzebne ? W sumie mógł byś spróbować nawet mostków i zasilić RF, jeśli by nie podeszło, to tylko z 2 kanałów, odsprzedać w razie nietrafionego zakupu też nie powinno być problemów.

#29 D.m.forest

D.m.forest
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 20:23

Nie 4 kanały mi nie są potrzebne, chyba że tak jak piszesz że w mostku.potrzebuje tylko od 100w rms 4ohm. Teraz tylko sprawdzę do kogo mam mniej km i za tydzień pojadę po amp skoro 120.2 jest ok i ten Sony też. Dzięki Bogus za info
Pojawił się pionier gmx 924 za 80e warto brać?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych