Skocz do zawartości

sub w bagazniku dla zielonego


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko odrazu zaznacze ze jestem totalnie zielony i prosze o wyrozumialosc przeczytalem poradnik nazara i troche mi rozjasil pare rzeczy.

samochod w jakim bede chcial zamontowac suba to toyota corolla e12 2004r  chcialbym zeby radio bylo orginale tyle ze z tego co wiem nie ma wyjscia na wzmacniacz ( nie doczytalem sie).

zaczynam od kabli bo z tego co wiem sa wazne i moga sprawidz mi klopoty.

chce kupic kable dedykowane czyli zestaw kablo juz gotowych.

 

1. http://allegro.pl/zestaw-kablowy-20mm2-czysta-miedz-ofc-audio-system-i5937720239.html 

2. http://allegro.pl/zestaw-solidnych-kabli-21mm2-hollywood-cca-44-i5862997351.html

 

moga byc takie ? jesli nie to czekam na propozycje oczyiscie chce taki zestaw do 200zl.

wiem ze mozna kupic drozsze itd ale to amatorka chce w ogole zobaczyc czy uda mi sie samemu to polaczyc jakos

 

dalej wyjscie na wzmaciacz w radiu trzeba ogarnac czytalem ze mozna jakis adapter do tego zamontowac ( jak najprosciej) i wpiac sie w glosnik tylny ? ;p i jaki adapter 

 

moze byc taki ?

 

http://allegro.pl/adapter-wyjscie-na-wzmacniacz-2x-rca-zielona-gora-i5179970241.html ?

 

moze byc i drozszy jesli macie jakies inne propozycje to prosze o odp :)

a jesli chodzi o przekroj kabla 20mm jaki wybral to wystarczy ? czy moze inny i zalezy od wzmacniacza jaki zamierzam miec ?

 

na poczatek tyle pytan jak widzicie troche poczytalem za nim napisalem.  prosze o pomoc jestem kompletnie zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup wzmacniacz z wejściem po wysokim i autostartem. Nie potrzeba adapterów high/low i kabli sygnałowych. Potrzebujesz ok. 5m kabla zasilającego(20mm2) na plusa, kawałek ok. 1m takiego samego na masę, kilku konektorów i oprawkę z bezpiecznikiem o odpowiedniej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ta zlosliwosc ? cos tam poczytalem nie wszystko rozumiem wiec pytam ? po za tym jestem w dziale dla poczatkujacych. jesli nie chcesz pomoc to nie spamuj i nie nabijaj postow... 

zapytalem czy to co wybralem jest ok czy moze jakos inaczej mozna to zrobic podlaczyc moze ktos ma jakis pomysl jeszcze wczoraj nie wiedzialem nic na ten temat wiec troche zrozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jestem w dziale dla poczatkujacych

 

Nie zauważyłeś , czy zauważyłeś ale olałeś ?

http://www.strefacaraudio.pl/topic/53279-jesteś-nowy-wiec-tutaj-się-witamy-czytaj-pierwszy-post/

 

Potem > http://www.strefacaraudio.pl/forum/17-regulamin-forum/  punkt 6 widziałeś ?

 

Po dokładnym przestudiowaniu (nie nie wystarczy przeczytać , a tym bardziej  tylko rzucić okiem)  FAQ Nazara  wróć do jego strony 19 i poczytaj  o kabelkach , bo twoje 20mm2 kabelki :

a) mogą być zdecydowanie za grube 

b)mogą być OK 

c) mogą być zdecydowanie za cienkie 

 

Jakie będą w Twoim systemie? Tego się nie dowiesz bez podania ...no właśnie studiując tematy ISTNIEJĄCE na forum dowiesz się jak dopiera się okablowanie i co musisz podać by oczekiwać odpowiedzi . Jak na razie , to złamałeś regulamin i zasady netykiety . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ok wicej nie napisze a odp juz uzyskalem od normalnej osoby na pv z fb. :) polecam zamknac ten dzial  bo jest do niczego pozdrawiam ;p

temat do kosza. 

a i sorry nie wiedzialem ze trzeba sie obowiazkowo przedstawic  bo inaczej nikt mi normalnie nie odp... 

 

radek dzieki za odp jak widac mozna normalnie napisac co kto mysli :) az 2 moderatorow sie rzucilo na ten temat :D popelnilem wielka zbrodnie :D

 

oczywiscie postaram sie przestrzegac regulaminu 

juz sie przywitalem ( mialem to pozniej zrobic)

 

a punkt 6 nie zlamalem  bo napisalem ze to sa kable wyzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ok wicej nie napisze a odp juz uzyskalem od normalnej osoby na pv z fb. :) polecam zamknac ten dzial bo jest do niczego pozdrawiam ;p

temat do kosza.

a i sorry nie wiedzialem ze trzeba sie obowiazkowo przedstawic bo inaczej nikt mi normalnie nie odp...

 

radek dzieki za odp jak widac mozna normalnie napisac co kto mysli :) az 2 moderatorow sie rzucilo na ten temat :D popelnilem wielka zbrodnie :D

 

oczywiscie postaram sie przestrzegac regulaminu

juz sie przywitalem ( mialem to pozniej zrobic)

 

a punkt 6 nie zlamalem bo napisalem ze to sa kable wyzej :)

Kolejny obrazony czerpiacy z grupy na fb, cklopaki trza forum zamknac bo na fb dobrze radza[emoji23][emoji23][emoji23]

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny obrazony czerpiacy z grupy na fb, cklopaki trza forum zamknac bo na fb dobrze radza[emoji23][emoji23][emoji23]

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

hehe ty sie znasz najlepiej z tej grupy :D:D  

 

czy jest szansa ze temat zostanie zamkniety ?? bo trole zaczynaja sie panoszyc :D i spam bez sensu

tego to juz nie pilnujecie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ty sie znasz najlepiej z tej grupy :D:D

 

czy jest szansa ze temat zostanie zamkniety ?? bo trole zaczynaja sie panoszyc :D i spam bez sensu

tego to juz nie pilnujecie ?

Szkoda rozpoczynac z Toba jakakolwiek polemike.

 

Najprosciej jest sie zarejestrowac na forum i od razu niech uzytkownicy podadza kompletne rozwiazanie i najlepiej jeszcze z linkami do zakupow, ale samemu poczytac i poszulac to za duzo zachodu przeciez. Na wszystkie Twoje pytania sa dawno udzielone odpowiedzi na forum i w necie.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem dostac jakas wskazowke... a linki ja sam wyszukalem i sam podalem nikt mi nie pomagal w tym... informacje na temat radia tez sam znalazem w necie. wiec co ty do cholery odemnie chcesz ? czy ja chce zebys co kolwiek szukal  ?? czlowieku ogarnij sie. napisalem chyba ze juz sie dowiedzialem tego co chcialem i wiem od czego zaczac... 

 

nie od kabli tylko od zestawu czyli kupie wzmacha i suba i do niego kable dobiore :) 

poczytam jeszcze i ogarne i juz nie kozacz tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...