Skocz do zawartości

Opinie o Stacja multimedialna GMS 7731


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Czy ktoś z was miał przyjemność widzieć i słyszeć stacje multimedialna GMS 7731 lub podobną?

Bardzo by mi się przydała pod względem funkcjonalności.

Jak jednak ona brzmi? Aktualnie mam radyjko Pioneer deh 80prs i jeśli chodzi o jakość oraz barwę dźwięku bardzo mi odpowiada. Zanim sprzedam swoje radio i wydam 1600zl chciałbym się dowiedzieć czego po tym odtwarzaczu można się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry,

Ja mam przyjemność posiadać od 6 miesięcy GMS 7731 i chyba po doświadczeniach nie kupiłbym go ponownie. Samo radio jest ok, gdyby nie jedna wada o której napiszę dalej, choć zastanawiam się dla czego w tak dużym pudełku jest tak mało RAM, gdzie obecnie w dowolnym telefonie za 500 zł jest 2-3 GB RAMu. Druga sprawa dla czego radio startuje z 30 sekund, czy nie można jakoś zaprojektować coś na wzór urachamiania tabletu czy telefonu. Radio wymieniłem aby mieć wszystko w jednym pudełku - kamerka Gms i nawigacja, bez kabli itd. No i jakoś to wszystko działa - demon prędkości to nie jest ale można się przyzwyczaić. Zastanawiam się tylko jak działają noname z Chin za 800 zł.

Wydane prawie 2 tyś zł i radyjko co parę dni resetuje się do ustawień fabrycznych. Wgranie nawigacji, zaprogramowanie radia, BT itd. przy mojej dużej wprawie z 30 minut, tylko ile razy można to robić ? Teraz przy ujemnych temperaturach od 1 stycznia to chyba już z 8 razy się zresetowało, przy temperaturach dodatnich chodziło z 2-3 tygodnie. Problem jest znany serwisowi i nie tylko u mnie występuje, ponoć po nowym roku miał poiawić się nowy Android 6 do tego radia - mamy luty i cisza. Poczekam jeszce z 1 miesiąc i jeżeli nie będzie nowego Androida, który być może rozwiązał by ten problem to oddaję radio do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam
Mam dokładnie te same obserwacje i częste problemy z resetem do ustawień fabrycznych. Jak dla mnie radio z tak niestabilnym softem nie powinno trafić do sprzedaży. Kontakt z serwisem bardzo słaby, nie udało mi się uzyskać informacji czy planują wydać poprawiony soft i chyba z tego powodu też będę szedł w stronę reklamacji.
Bobyk, jeśli możesz napisz czy udało się z oddaniem radia do sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kupilem Androidowe pudelko z chin za 930zł 4gb ramu 8 rdzeni 32gb wbudowanej i DSP :) Hula aż miło, czas włączania jak odblokowanie telefonu i startujesz tam gdzie zostawiłeś radio.

To ja poproszę 30szt na fakturę i 2letnią gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do GW to w zdecydowanej większości jest lepsza niż w PL. Kolega kupował takie pudełko do BMW w Polsce. 2x wymieniał za 3cim pojechał z pałą i dostał wyższy model gratis który w końcu działał... 
A no i ja mialem wysylke z Niemiec więc zero ryzka VAT czy cła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy cos ustaliliscie z tym radiem ? Mam pecha je posiadac. Wyslali mi nowy soft, ktory mial zalatwic problem. Oczywiscie jakos po 1,5 tyg radio znow wykonalo piekny reset. Rozmawialem z serwisantem. Podobno problem wystepuje w samochodach, ktore wymagaja sporo pradu przy rozruchu. Moj z uwagi na silnik 3.4 wymaga. Akumulator ma pol roku, wiec to nie jest kwestia tego plus mamy lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...