Skocz do zawartości

Nissan Navara D40


maniak1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no już nie dramatyzujmy, może i są troche "ruszone" ale i tak najbardziej kłuje w oko różnica faktur między Twoim dziełem a fabryką w aucie i to ją trzeba jakoś zminimalizować, na szczęście szybciej zmodyfikować Twoje dzieło niż zmienić fakture deski rozdzielczej i całej reszty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , co zrobić , jak żyć? Obecnie mój system jest oparty o dwa wzmacniacze i procesor helix dsp  bez kondensatora a w niedalekiej przyszłości zamierzam dać cztery wzmacniacze plus dodatkowe radio i procesor h900. Zastanawiam się nad kondensatorami mam jedną sztukę Brax IPC 1F i chcę dokupić jeszcze jedną i dać oba przed rozdzielaczem zasilania, dodam tylko że najdalej położony wzmacniacz od rozdzielacza będzie w odległości około 1,5m. czy najlepiej dać po jednym kondensatorze na wzmacniacz w jak najmniejszej odległości ale w tedy wiąże się to z dodatkowymi kosztami a nie wiem czy ma to sens.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem głównie z miejscem dwa wzmacniacze trafią pod fotele kierowcy i pasażera i pozostałe dwa oraz procesor na styk za oparcie tylnej kanapy.

 

Dokładnie, ładuj pakiet od razu, ma namiar na pakiet 250f za 250 zł.

 

Poproszę więcej info jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz amper alternator ? Domyślam się że masz diesla ? To pewnie masz dobre 150a nie sa ci potrzebne żadne kondensatory przy dobrze zrobionej instalacji (przekroje kabli itp)

Dobry agm albo litówka pod maskę i po problemie . Xesy to nie sa jakoś mega wymagające wzmacniacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślę to jeszcze , sprawdzałem i jest 150A ,kable też mam ogarnięte , akumulator też nowy z górnej pułki VARTA ale nie pamiętam jaki model,wsadzą na razie kondensatory brax bo mogę nabyć drugą sztukę w dobrej cenie i zobaczymy czy trzeba będzie coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...