Skocz do zawartości

pomoc merytoryczna wzmaki -glosniki lexus


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od poczatku - auto to lex ls400, z fabrycznym systemem audio 4x13cm woofery w obudowach b-r, tweetery w trojkatach oslon lusterek, sub 20cm w tylnej polce. Glosniki drzwiowe sa zasilane z koncówki radia, sub ma swoj maly wzmak. Slucham głownie rocka, czasem cos innego ale zadnych poteznych zejsc itd. Bardzo odpowiada mi brzmienie fabrycznego suba, glosnikow juz niekoniecznie. Kupilem radio pioneer avic, zamontowalem na sciagnietej ramce z usa, wiazka rowniez byla w zestawie niestety bylo w zestawie kostki dla podlaczenia oem suba do aftermarketowego radia. Kupilem glosniki na przod audio system plus, na tyl hertz ev, lub infinity coax< jeszcze nie wiem co zamontuje>. Z poprzedniego auta zostal mi wzmak 4 kanalowy macrom MBA450, ktory ma realnie 4x42 w rms przy 4ohm.

 

i Teraz tak - probowalem wg schematów kostek podlaczyc oem wzmak do rca radia, niestety nie daje zadnego dzwieku, sluchac ze sub sie wlacza<pukniecie cichutki wzmaka> niestety zaden dzwiek sie nie dobywa, probowalem tez na innym radiu i bylo to samo. Wzbudzenie 100 % dobrze podpiete. Wrzucic tego wzmaka ktorego mam i dokupic cos malego dla oem suba? sprzedac tego macroma i kupic 5 kanalowke? a moze ktos wie jak zrobic bypass tego oem wzmaka? czy ten macrom da sobie rade z glosnikami ktore maja w teorii 70w rms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...