Skocz do zawartości

As m165 dziwne trzaski


habzym
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądalem dzisiaj wszystko cacy żadnych zacieków od wody korozji ani rozklejenia. Ustawilem sie z serwisem na pon zobacze co powiedza jak nie to cos w kwocie 65 dostane nowy z serwisu. A co do hpf to nie sadze zebym przesadzał 80/100/120hz tak grają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak poruszysz membranę palcami ( popychasz lekko w miejscu połączenia membrany i nakładki przeciwpyłowej ) to słychać szorowanie/czuć jakiś mechaniczny opór?

 

Brzęczenie słychać od małych mocy w całym paśmie, czy tylko przy mocniejszym "kopnięciu" ( sprawdź wtedy, czy plecionka doprowadzająca napięcie do cewki jest dobrze przyklejona i nie obija się o membranę ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem, wydaje mi sie ze nie bo byłoby to słyszalne przy pracy przetwornika. Serwis powiedzial ze ciezkie do zajechania sa te as ale zdarza sie ze cos poszło nie tak przy montażu nowego... Wczesniej grały pod samym radiem jakiś czas teraz ze wzmacniaczem jakies 3-4 miesiace. Łudze sie że to nie moja wina - wada fabryczna mam nadzieje.

Plecionka spoko nie obija slychac tylko przy wyzszej glosnosci nizej gra bez zarzutu. Pasmo sprawdze jutro.

Nic sie nie dzieje przy normalnej głośności... Inaczej, rozkrecam radio na 30 jest to max jak ja slucham (mozna krecic wyzej). Od 28 dopiero jest to słyszalne i to tez nie na każdej nucie. Jak pasmo wytne do 120 hz mozna krecic wyzej (ale nie ma sensu) poniżej tego pasma od 28 głośności słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...