Skocz do zawartości

Słuchawki Sennheiser HD 599


wcrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, poczytam ale kobicie się bardzo podobają wiec raczej te zostaną zakupione, nie chce tam zadawać tego pytania bo z pewnością wyskoczy kilkanaście propozycji co lepsze i za mniej, w sumie dobrze ale wiecie jak się uprze to ciężko przekonać [emoji5]

Potrzebuje opinii kogoś kto zna słuchał i moze się o nich wypowiedzieć. Niestety w Łodzi nie znalazłem ich w sklepach i na razie nie dane jest ich posłuchać.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiło mi się dzisiaj posłuchać rzeczonych.

Co prawda strasznie jestem teraz przyzwyczajony do "szczelnie zamkniętych" z ANC model Bose QC35 ale te senheisery wydaja sie być jak najbardziej poprawne, za te cene bym sie wiele nie zastanawiał.

 

No coż ja akurat na moje wyjazdy powoli planuję nawiązać romans z modelem HD800 , tysz słuchałem i ....chcę i już :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż ja akurat na moje wyjazdy powoli planuję nawiązać romans z modelem HD800 , tysz słuchałem i ....chcę i już

 

Polecam kupić jednak słuchawki które nie wymagają wożenia że sobą dwóch walizek podróżnych dodatkowego osprzętu by zagrać. Jeżeli jako napęd kupisz nawet AK za 10tys zł to i tak będzie tak sobie... Wyleczyłem się z Sennheiserów jak naprawiałem słuchawki i robiłem recabling. HD595 grały fajnie ale bas to był kartonowy taki na jedno kopyto. Z kolei HD600 fajnie plumka ale jak słucham ludzi, że do słuchawek za 1.2k tor dołożyć trzeba za 3x tyle to mnie śmiech... W tej cenie masz i lepsze słuchawki i dobry tor.

 

Sam ostatnio stałem przed dylematem słuchawki do 2k które zagrają z playera a po kupnie dać/Amp za podobną kasę co one kosztują zrobią super robotę. Nie łatwo o takie słuchawki i dla każdego są to inne nauszniki. Dla mnie th610 spełniają wymagania a przy tym nie kosztują 5k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...