Skocz do zawartości

Jakie głośniki do tyłu i jaki wzmacniacz ? Audi a3 8l


Dziki99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Audi, to ile razy można Ci powtarzać "zrób przód porządnie", i słuchaj co się dzieje. Masz dział Instalacje, tam masz niejedno Audi A3, A4. Zobaczyć, co mają ludzie na myśli, pisząc "porządnie przód". Forum jest po to, aby bardziej czerpać wiedzę już w tym momencie, bo pytania były wiele lat temu i odpowiedzi padły wtedy. Zasady robienia grania się raczej nie zmieniły, tylko jeszcze musi się "chcieć"...

 

Zluzuj majty i nie spinaj się tak bo Cię zawał złapie miszczu karałdio. Najpierw dokładnie przeczytaj treść i nie produkuj się daremnie. Przód zrobiony idealnie więc możesz spać spokojnie. Masz rację - musi się chcieć więc weź przyswój co napisałeś, wysil się "wujku dobra rado", przeczytaj i ogarnij, że moje wypowiedźi nie dotyczą Audi hatchback tylko suba w bagażniku odizolowanego sztywną grodzią konstrukcyjną i siedzeniami w Almerze mojej żony.

Czasami wożę ludzi na tylnej kanapie i jakos nikt nie narzeka na brak nagłośnienia z tylu

Ew proszą by zrobic głośniej jak jest fajny kawałek

 

Widzisz, ja sam siedziałem z tyłu i czułem to samo. Siedząc z przodu jest cudownie, siedząc z tyłu bas jest przytłaczający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące jest agresywnie pouczać innych o konieczności czytania forum samemu tego nie robiąc. Jeszcze bardziej żenujące jest karać kogoś za to, że śmiał humorystycznie zwrócić na to uwagę. Wracam do tylnej cz. samochodu, tak jak radzisz i życzę więcej dystansu. Usuwaj konto, jakoś to przecierpię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie napisałeś o karaniu i takie tam, zadałeś pytanie o tylnych głośnikach ..dostałeś odpowiedź że nie i kilka argumentów ale cóż.... ubliżasz np Bogusiowi, który zrobił kilka instalacji olewałeś to co inni pisali ....rób po swojemu Tobie ma się podobać .. także si ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Jak widzę też nie czytałeś. Nie zadałem żadnego pytania dot. głośników z tyłu i nie oczekiwałem żadnej odpowiedzi co do półki tylnej. Mało tego, przyjąłem krytykę dot. mojego pierwszego wpisu (będącego odpowiedzią) i zapytałem jak sensownie zbudować scenę z tyłu? Po tym wtrącił się pieniacz który kazał mi czytać forum samemu nie czytając o czym piszemy. Ty prezentujesz to samo i grozisz mi usunięciem konta bo uraziłem guru który zrobił kilka instalacji. Nie kwestionuję jego wiedzy i doświadczenia. Napiętnowałem natomiast idiotyzm jego dobrej rady - kazał mi czytać a sam nie przeczytał. Zaprzeczysz, że nie zrobił tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki guru, jaka agresja, jaki pieniacz ? To była agresywna odpowiedź ? Twoje posty po moim, to dopiero spina, sam zluzuj gatki i sam poczytaj jakie słownictwo pada w stosunku do mojej osoby, tylko za bardzo nie wiem, co Cię tak uruchomiło ? Co za typ  :mur1:


 

 


Co do Audi

 

To  wypowiedź do autora postu, skoro nie załapałeś, bo sprawia Ci problem czytanie ze zrozumienie, to zrób coś z tym, to męczące dla otoczenia pieniaczu jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co więc radzisz by ludzie na tylnej kanapie słyszeli coś podobnego do tego co ja słyszę z przodu?

Jeśli zrobisz dobrze przód, to z tyłu pasażerowie będą mieli wystarczająco umiloną podróż jego graniem.

 


Jak bezkonfliktowo z przodem nagłośnić tył średnio - wysokimi?

Nie ma bezkonfliktowo, zawsze jest konflikt i go nie zlikwidujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z niskimi tłumionymi grodzią bagażnika rozwiązałem za pomocą Alpine PWE-S8. Focale Auditory z tyłu odłączone, teraz grają tylko separowane Focale PS 165 z przodu. Jest ok i ze swojej str. kończę kombinowanie nad audio w samochodzie żony. Moja konkluzja: woofer w bagażniku sedana ciężko ogarnąć gdyż pasażerowie z tyłu mają za dużo basu gdy z przodu gra ok. Dlasze spory nie mają sensu bo ile uszu tyle rozwiązań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zima juz nastała i odwilż się skończyła, a napewno powinna.

Głośniki w tylnej półce są cacy, najlepiej jajka. To jest lekarstwo na dudniący subwoofer. W końcu musi się podobać pasażerom zwłaszcza z tylnej kanapy a nie właścicielowi bo musi albo chce być kotem.

Amen.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom tył faktycznie robi fałszywą scenę, głębię i czort wie co jeszcze. Ja co prawda mam Sharana i odległość do suba jest spora, ale przestrzeń z tyłu jest otwarta. Czyli nie mam zasłoniętej przestrzeni bagażowej przez półkę i niskie tony bez przeszkód przenikają do pasażerów z przodu i tyłu.

Siedząc z tyłu wprawne ucho wyłapie pracę suba, jednak zwykły śmiertelnik tego nie usłyszy. Zatrudniłem 8' ze szczelinowym b-r. Jest na tyle szybka, że nawet perkusja w rocku nie notuje spóźnienia z przodem...Wszystko zależy od ustawień. Zero korektora i bas bost'ów. Inaczej dudnienie powie Ci kim jesteś :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...