Skocz do zawartości

2 din z aktywka 3 way i subem ?


torque3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem uzytkownikiem strefy od niedawna . W car audio bawie sie od jakiegosc czasu . Posiadam radio 2 din alpine ive 585 bt . jako ze chcialbym rozwinac swoja instalacje o dodatkowe wzmacniacze , szukam radia 2 din ktore posiada zwrotnice aktywna 3 drozna moze ktos z was zna takie radio? interesuje mnie cos  z wmiare nowym interfejsem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze obecine mam zestaw 3 drozny  od audio development  ktory jest zasilony 2 wzmacniaczami phd 4075 roma oraz sinfoni amplitude 90.2

 

pierwszy wzmacniacz zasila tw plus sredniak pod zwrotnica aktywna oryginalna z zestawu natomiast wofer jako ze jest dosyc mocny tne ze zwrotnicy 2 way . Po kilku testach wkoncu dobralem taka zwrotke ktora zgrywa sie z gora :)

 

ale chcialbym to wszystko pociac aktywnie. Stad pytanie o radio 2 din z pelna aktywka 3 way plus sub


Szukasz 3 way + sub, czy 2way + sub? 

3 way plus sub  . radio z pelna aktywka i fajnym interfejsem mile widziana nawi . cena im taniej tym lepiej moze byc w uzywce ale powiedzmy ze do 2 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem juz tematow... Katalogow itp. Chce cos wmiare swiezego. Tzn nie chcialbym miec interfejsu jak w telewizorze kineskopowym :)

 

Przegladalem katalogi ale nawet najwyzszy model alpiny nie ma akrmtywki 2 way a co dopiero 3 way . masakara . chyba bede zmuszon kupic 1 dibowe radio,co mnie bardzo smuci bo dopoero co przygotowalem deske rozdzielcza pod 2 din. Niestety moje ive 585 bt o ile dysponuje dobra jakoscia dziweku to masa ustawien jest zupelnie niepotrzebna... Miliony ubarwien dzwieku i equalizer equalizera :) masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagnie mi ktos optyka z alpiny ive 585 bt?

Nawet jeśli, to i tak bez ruxa procek alpine będzie bezużyteczny. Twoje radyjko nie posiada ainet’a.

Skoro przygotowałeś panel pod 2 din, to niezłym rozwiązaniem może być jakieś 1din radyjko i Rux do procka.

Ewentualnie, procek helixa czy tam nawet mosconiego i muza z telefonu czy tam innego źródła po cyfrze do procka, a radio podpiąć po prostu po rca do proca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z moim radiem jestem skazany na niepowodzenie... szkoda .Mam fajny sprzet a nie moge wyokrzystac jego potencjalu ;/ coz pozostaje mi tylko zmiana radia

 

jak juz mam kupowac ruxa to chce go w schowku a nad radio 1 din trafia zegary od boosta i cisnienia oleju... tak bedzie lepiej ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...