Skocz do zawartości

Steg ST650C,SQ650C


dustevo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zaintrygował mnie gość na YT i twierdzi że do 600€ nie słyszał lepszego zestawu niż st650c. Testuje i handluje dls,morel,audio system germany,Hertz i jeszcze kilkoma markami a i twierdzi ze np up6i nie są nawet blisko. Znikome info w sieci tylko pogłębia ciekawosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja też ale skoro gość z doświadczeniem twierdzi że set za 1000zl gra lepiej od dwukrotnie droższych i upiera się przy tym(parę mailów wymienionych) to ..... brakuje tylko chętnego który miał by 1tys na zbyciu i sprawdzil ile w tym prawdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam... Mam do wyboru Excursion SHX-6C (399zł), Audiosystem M165-EVO2 (469zł z MDFami) oraz STEG SQ650C (499zł). Drzwi wygłuszone i zasilane z wzmaka Titan TA-X104. Auto Golf V. Sam sie już zamotałem a sprzedający twierdzi żebym brał Stega i nie marudził bo deklasuje tamte 2 systemy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

tak z innej beczki, czy tym wykresom mozna wierzyc ?

 

Z tego co widze tweeter ciagnie liniowo do 20K ? pomijam dolek miedzy 4-5K ...

 

Patrzac po wykresie ten tweeter wygrywa z Seas 27TFFNC/G ktory kosztuje wiecej niz polowe calego zestawu stega...

 

Gdzie jest wiec haczyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak mu za dużo dołu obetniesz to tym bardziej basu nie będzie.

Obcinanie dolnych częstotliwości jest o tyle sensowne że nie będziesz zmuszał głośnika do przetworzenia częstotliwości których i tak nie będzie w stanie "zagrać". Nazywa się to tzw subsonic - poszukaj/poczytaj sobie o tym

 

Wysłane z mojego G8342 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wiem ze obcinajac zabieram mu bass ale skoro i tak dupy nie urywa to wole obciac a sub siedzi w bagazniku i dopelnia. Przy obcietym pasmie gra chyba lepiej i bezpieczniej jezeli chodzi o przester bo przyjmuje troszke wiecej. Teraz dostaje kolo 19v tj 90w i na max volume wydaje mi sie ze jest na granicy przesteru przy niskim zejsciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...