Skocz do zawartości

Zabudowa tabletu na desce rozdzielczej


Herbig
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko o zabudowie tabletu 1 i 2 generacji:

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=98965

generalnie dziś już lepiej wsadzić nexusa ver2, znacznie mniej problemow stwarza 


a i jesli chodzi o sterowanie z kiery to kupno exr  mom zdaniem nie ma sensu w porównaniu z tym 

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=102305

 

u mnie to jeździ od momentu jak tylko powstał ten projekt i sprawuje sie najpierw z nexusem 1 a teraz 2 idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vol - i + play/ pause next preview . To co oryginalnie miałem na pilocie przy kierownicy. W andku 6 w nexusie v2 przyciski  next preview działają t przy rożnych programach  min. spotyfy czy do przeskakiwania radia internetowego. W nexusie v1 działały te przyciski tylko z powerampem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem do tej pory, że ten Autodroid da się wgrać do każdego tabletu z Androidem.

 

Hello

 

 

 

 

Tylko tyle  i aż tyle .

 

 

 

 

Tak  m in.  wszystkie modele z tego roku posiadające  ostatnie wersje chipsetów na pokładzie  i Android 7 .

 Przecież nowszego andka można wgrać, N7 po wyjściu z fabryki miał 4.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autodroida to kicha, nie dziala to. Chyba ze ktos ma nerwy zeby ciagle reset robic. Na v1 timurs kernel tylko i wyłącznie, na v2 rowniez

tylko cicho, bo mój tablet się tego dowie i też będzie tak chciał!

odkąd mam go w aucie zrobiłem kilka razy "profilaktyczny" reboot i to w domu, po/w trakcie wgrywania muzyki. 

 Nie mam porównania do timura ale do mojego tableta nie mam większych zastrzeżeń. Bardziej mi się wydaje że moje "problemy" są raczej spowodowane słabym rozeznanie ustawień systemowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś wyjątkiem, u mnie nie chodziło, kilka innych osób na rowerki.pl tez mialo z autodroidem problemy. Może to kwestia podpiętych urządzeń albo ich braku, nie wiem. U mnie było podpięte hub dać easy camp pendrive i często np dać był nie wykryty albo USB nic nie wykrywało. Często po wbiciu wstecznego kamera się zawieszała itd. Timur działał o wiele lepiej i płynniej. V2 to już w ogóle przeskok do przodu. Wszystko działa znacznie szybciej i stabilniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dzięki za porady. Z druku 3d zrezygnowałem,bo znalazłem inne opcje.

W necie są dostępne fajne obracane magnesy. Dobra opcja tam gdzie po zamontowaniu tableta ich nie widać.

Znalazłem jeszcze coś innego - adekwatna sytuacja do mojej.

https://www.youtube.com/watch?v=_3I3SUIg3yg

Muszę przyznać, że gość to dobrze ogarnął. Prosto a skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauwazylem ze podawalem juz raz link to tego patentu z mdf. Sorry.

 

Co do magnesu to musial by byc w takim miejscu ze tablet opieral sie na desce rozdzielczej. Mialem taki magnes , ktory montuje sie w miejscu na cd. Puki kabel byl odlaczony to bylo ok, jak sie podlaczalo kabel to tablet sie przechalal pod naporem kabla, ogolnie malo stabilne rozwiazanie, trzeba by bylo przynajmniej dwa zamontowac. 

Napisz jeszcze co za samochod masz, zdjecie z pierwszej stroiny niestety nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Nie polecam zabudowania tabletu. Ja miałem zabudowany w BMW E46 i wyglądało jak fabryczne ale niestety skrajne upały i mrozy mu dokuczaly.. w upały się wyłączał i musiał odpocząć A w zimie na mrozie też słabo wypadało.. któregoś razu autem nie jeździłem parę dni i stało na mrozie. Bateria padła tak do zera że przy próbie lądowania spalili się gniazdo. Tablet to był Samsung tab1 czy coś takiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zabudowania tabletu. Ja miałem zabudowany w BMW E46 i wyglądało jak fabryczne ale niestety skrajne upały i mrozy mu dokuczaly.. w upały się wyłączał i musiał odpocząć A w zimie na mrozie też słabo wypadało.. któregoś razu autem nie jeździłem parę dni i stało na mrozie. Bateria padła tak do zera że przy próbie lądowania spalili się gniazdo. Tablet to był Samsung tab1 czy coś takiego...

mam nexusa 7 czy to lato czy zima nie sprawia problemów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...