Skocz do zawartości

Woofery 20cm


Piciu81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Szukam opini nt wooferow 20cm średnicy, plusy minusy, w jakim systemie by się sprawdziły, w jakich drzwiach. Fajnie jakby ktoś z was opisał na podstawie własnych doświadczeń. Potem przetrawie i wyciągnę wnioski czy w to iść czy nie.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie 8"... Grały w trzech drogach ale i w dwóch sprawdzały się świetnie. Dużo dołu i mocny kopniak... Można głośno zagrać :) minusów nie zauważyłem ale maniacy zapewne by coś wyłapali ;) co do średnicy to też zależy do czego ma to służyć bo można mieć średnicy aż nad to ;)

 

2x8":

 

22549024_1458422037528185_55095272390583

 

4x8":

22550542_1458424807527908_67683745344777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy o jaki konkretnie głośnik Ci chodzi. Ale według mnie jak 20cm do drzwi to trzeba iść w 3way ponieważ one nie grzeszą często średnicą.

W tym wypadku za brak średnicy z głośnika najczęściej odpowiada jego umiejscowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie woofer free air. Ja miałem fabryczne 2 way (te z 2 way są lepsze wersje z 3 way są starsze i gorzej grają) w golfie v i po wygłuszeniu było nawet fajnie bas się pojawił dość przyjemny (nawet niski). Poszedłem o krok dalej czyli wzmiak i audison apk 163 i mimo wzmaka basu jest mniej (tego niskiego). Teraz mam stx 8" w br i jest fajnie. Ale szczerze poza głośnością (Audisony są głośniejsze i góra wyraźnie czystsza niż fabryka), myślę że gdybym podpiął fabryczne pod wzmaka to bym był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dokładnie woofer free air. Ja miałem fabryczne 2 way (te z 2 way są lepsze wersje z 3 way są starsze i gorzej grają) w golfie v i po wygłuszeniu było nawet fajnie bas się pojawił dość przyjemny (nawet niski). Poszedłem o krok dalej czyli wzmiak i audison apk 163 i mimo wzmaka basu jest mniej (tego niskiego). Teraz mam stx 8" w br i jest fajnie. Ale szczerze poza głośnością (Audisony są głośniejsze i góra wyraźnie czystsza niż fabryka), myślę że gdybym podpiął fabryczne pod wzmaka to bym był zadowolony.

 

Tadziu, widać ze słuchasz pitu pitu, i to niskiej jakości skoro stx wystarcza, a tu nie o to chodzi, użytkownikowi piciu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...