Skocz do zawartości

Tanie, ekonomiczne auto


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleźć zdrowa mazda 323f - nie zgitą graniczy z cudem a jak już taka znajdziesz to natychmiast trzeba robić konserwację - wiem to z kilku nieznanych źródeł co zajmują się mechanika.

Za to silnik jeśli był serwisowany na bieżąco wytrzyma bardzo dużo a i LPG mu nie bd strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peugeot partner do 6k to... ciezko bedzie znalezc uczciwe 2.0 hdi... chyba że benzynka ;p ogolnie samochody wporzo, ale mam je jako firmówki(2k4, 2k5, 2k12 i 2k15) to mam obrzydzenie do nich, ale z graniem tam też spoko, 16 w drzwiach(partner1FL - tyle że w tapicerce, do rzeźby), coś by ukleił

 

 

@edit: zastanów się czy chcesz codziennie spędzać czas w takiej puszce... głośne, przy wypadku Cie miażdży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corolla e11 a może i e12. E12 silnik na łańcuszku, lepiej 1.6 bo pali tyle co 1.4 a więcej mocy. Mam w LPG. 10 w mieście, na trasie 8-9 do 120km/h.

Almera n15 tez miałem na dojazdy, 1.4 tez na łańcuszku i tez takie samo spalanie tylko moj był domem korników.

Civic do lasu i na ryby odpada.

W tych małych kartonach pokroju pandy mikry będziesz musiał je grubo wyciszać a jak dołożysz mat to masa wzrośnie wiadomo.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen c3 1.6hdi 92km od 2009 roku w góre. Pali 4.5 litra ropy w trybie mieszanym. Na trasie z klimą 3.8 da rade zrobic wcale nawet nie jadąc jak emeryt a i starczy do wyprzedzania i plynnej jazdy spokojnie - jest turbinka wiec przyspiesza fajnie. Silniki ponoć trwałe no i za 15k takiego juz kupisz a za 20 masz igłe. Jezdze troche ostatnio takim i polecam.

Nie w.jednym temacie nick.zobowiazuje.nie ze sie czepiam.

Tak jak koledzy proponowali cos pokroju z silnikiem 1.2 8v lub 16 v lub 1.4 analogicznie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangoo podobno straszny blaszak.

Też myślałem o czymś SDI. Jest też polo SDI no i Fabia

Z wyjazdami na ryby i stereotypami "honda na ryby nie pojedzie" też trzeba popatrzeć z przymrużeniem oka. Kiedyś zakopałem na Brzegach (tam gdzie ŚDM) Mitsubishi L200 kolegi. Wyciągnęło nas Renault Thalia 1.2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...