Skocz do zawartości

alpine cha-s634 + cha s624


Łukaszrsr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na sprzedaż moja zmieniarke alpine cha-s634 . Czyta wszystko od płyt CD audio przez nagrywane audio CD po mp3 :-D. Żadnych trzasków zgrzytów . Stan techniczny bdb stanie wizualnie dobry . Zdjęcia dodam jak wyjme z samochodu.

Do tego mogę dorzucić ( po dogadaniu ) droga zmieniarke alpine cha -s624 - jednak ona nie jest sprawna w 100%. Ma problemu z czytaniem płyt nagrywanych , jak odtwarza płytę to słyhac ciche trzeszczenie w głośnikach.

 

Do każdej z ww zmieniarek dokładam magazynek , jednak mam jescze dwa dodatkowe które także mogę sprzedać.

 

Do cha s634 dorzucam kabel ainet ( nie oryginalny )

 

Za całość : cha s634 + cha a 624 + magazynki + AI net

320 + kw

Jeśli interesuje cię jedna z rzeczy pisz a dogadamy się

 

Pozdrawiam

Łukasz

post-18966-0-46370100-1505279808_thumb.jpg

post-18966-0-25251000-1505279846_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Ceny;

Alpine cha s634 z kablem i dodatkowym magazynkiem - 230

Alpine cha s624 z dodatkowym magazynkiem bez kabla ainet - 50 PLN

Do wszystkich rzeczy należy doliczyć 20 PLN na przesyłkę

 

Zdjęcia postaram s634 postaram się dodać jak wyjme z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Alpine cha s634 - w codziennym użytkowaniu , gra bez żadnych problemów . Czyta wszystkie płyty od audio CD po mp3 . Stan techniczny bdb , wizualnie ma kilka rys - wiadomo sprzęt chwilę już ma . Kupony z forum . U mnie gra już trochę i gdyby nie to że zmieniłem koncepcje ( zmiana radia i dap ) to została by ze mną

 

 

Alpine cha s624 - ma wyjście optyczne i w sumie tylko dlatego ja kupiłem , z zamiarem odesłania do naprawy , jednak zmieniła sie koncepcja audio i sprzedaje w takim stanie jak kupiłem.

 

 

Alpine cha s 634 -220 z kw

Alpine cha s624 - 50 + kw

 

Masz pytania pisz negocjuj a dogodAmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...