Skocz do zawartości

Dobór amplitunera do kolumn głośnikowych


PrzemlUu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, z racji, że na Elektrodzie za bardzo nikt mi nie jest w stanie pomóc, zwracam się do Was z pytankiem, może ktoś coś poleci.

Potrzebuje kupić amplituner do kolumn WHD Gerard 55. Dotychczas zasilałem je Studio Standard TAC-M22 i byłem zadowolony.

Na dana chwile chcę kupić coś bardziej reprezentatywnego, co będę mógł wstawić pod szafkę RTV.

Potrzebuję móc odpowiednie zasilić w/w kolumny. Sterowanie z pilota jest wskazane oraz produkcja Japońska.

Coś w kwocie 400zł można szukać? Propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics starsze modele . Czasem na allegro idzie dostać wysokie modele Technics'a w śmiesznych pieniądzach . Fakt takie amplitunery mają już z 15/20,lat i nie mają bt/hdmi i żadnych cudów techniki, jednak jeśli zależy Ci na dobrym dźwięku to chyba żaden problem .

Ewentualnie mogę polecić Yamahy, Sony. Ale wszystko z tych starszych . Z nimmi miałem trochę do czynienia jak szukałem dla siebie amplitunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam sentyment do starych onkyo. Popatrz za modelami TX - amplitunery lub A - wzmacniacze.

Czy taki jest wystarczająco reprezentatywny?

https://www.olx.pl/oferta/onkyo-tx-2000-amplituner-vintage-unikat-nie-marantz-denon-nad-rotel-CID99-IDkMiYG.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Onkyo Integra A-8850. Czasem można wyrwać w cenie poniżej 500zł. Ja za mojego A-8870 dałem niecałe 600zł. Minus tych modeli to potencjometry które z racji wieku często nadają się do czyszczenia lub wymiany.

 

P.S. Mogę udostępnić też A-8850 na parę tygodni na odsłuch. Niestety nie jest na sprzedaż bo gra czasem na rodzinnych imprezach:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...