Skocz do zawartości

Zabudowa w E46


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję rozbudowę audio w E46 sedan, zaczynając, a jakże, od dołożenia skrzynki. W grę wchodzi głośnik 20, góra 25 cm. Chciałbym, żeby zagrało możliwie szybko, nisko i przyjemnie. Pomyślałem o opcji z głośnikiem skierowanym w podłokietnik, ale w zamkniętej skrzyni, która będzie jak najbardziej szeroka i jak najbardziej wąska - czy taka skrzynia ma sens dobrze zagrać? Kompletnie nie chodzi mi o to, żeby wiało, trzęsło i robiło hałas - chcę czegoś, co dopełni scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego 1000pln będzie hajend a dla innego to nadal budżet liga. Podaj konkretną kwotę.

Rozek polecasz specyficzny głośnik osobie która widocznie nie ma dużego rozeznania. Potem będzie kolejny temat na co zmienić aliante bo basu nie ma/malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego 1000pln będzie hajend a dla innego to nadal budżet liga. Podaj konkretną kwotę.

Rozek polecasz specyficzny głośnik osobie która widocznie nie ma dużego rozeznania. Potem będzie kolejny temat na co zmienić aliante bo basu nie ma/malo.

Stąd też od razu zaznaczyłem że niskiego nie zazna . A druga sprawa czytałem uważnie preferencje typu wąska obudowa szybki co dopełni scenę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek polecasz specyficzny głośnik osobie która widocznie nie ma dużego rozeznania. Potem będzie kolejny temat na co zmienić aliante bo basu nie ma/malo.

Kolejny forumowy bełkot powielany bezmyślnie. Fakt, że szkoda tego głośnika do nawalanki, co nie oznacza że nie potrafi.

W E46 JL 10W0 załatwia sprawę i nie wymięka a wszystko zasilone z niewielkiej 4 kanałówki :]

Nawet filmik właściciel nagrał :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny forumowy bełkot powielany bezmyślnie. Fakt, że szkoda tego głośnika do nawalanki, co nie oznacza że nie potrafi.

W E46 JL 10W0 załatwia sprawę i nie wymięka a wszystko zasilone z niewielkiej 4 kanałówki :]

Nawet filmik właściciel nagrał :hyhy:

Miałem takiego smoka bardzo bardzo miło bo wspominam !!! No i do głębokich też nie należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przodu i reszty całego systemu - na razie nie mam nic, seria. Wiem, że zabieram się za to od dupy strony, wbrew powszechnym zasadom, ale chciałbym od czegoś zacząć, a przód wymaga trochę więcej roboty. Obiecuję, że również zostanie zrobiony tak, jak trzeba. Także potrzebuję, jak na razie, propozycji dot. głośnika jak i wzmacniacza do niego. Budżet na głośnik ze wzmacniaczem powiedzmy 500 zł. Zdaję sobie sprawę, że to śmieszne pieniądze, ale też nie wymagam cudów, zdaję sobie sprawę, że będę musiał iść na jakiś kompromis. No i biorę pod uwagę używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik nie gra basem - odkrycie pełne podziwu

 

Lepiej sobie poczytaj, poogladaj instalacje i wkładaj pieniążki do skarbonki żeby z pełną premedytacją kupić głośnik i wzmacniacz których już nie będzie potrzeby zmieniać. Jak wydasz te 500 na komplet to nie będzie to nic innego jak stary wytyrany sprzęt który nijak będzie pasował do czegokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na slasku i slasku opolskim inaczej pojmujemy niedobory basu :) od fundamentu sie zaczyna :P

Inaczej, czyli jak? ;)

 

Podstawowy model excursiona 10"+ jakiś przyzwoity piecyk w używce.

Mówimy o nowych modelach, czy jednak jakieś starsze generacje, w użwyce? Jakieś sugestie co do wzmacniacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musial bys przyjechac na jakis piknik to bym Ci pokazał te subtelne roznice :)

Jeśli mowa o robieniu huraganu, to jednego takiego znajomego mam, więc wiem jak temat wygląda. To mnie akurat nie interesuje. Jeśli mowa o czymś innym, napisz na PW co masz na myśli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...