Skocz do zawartości

Mały wzmacniacz do Tweeterow


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego że mam jak go tu nie oferuję do sprzedaży, a większość Twoich postów wieje handlem. M50 nie jest wielkich rozmiarów więc spełnia kryteria dodatkowo biorąc pod uwagę iz na forum opisany jest że kosi wszystko na górze ... Nie padły kwoty i ogólna dostępność ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie teraz to źeś pan dołożył do pieca z tym handlem na każdym kroku :D

Jeśli już chcesz komuś zwrócić w jakiś sposób uwagę to proszę :

m50 też do wielkich nie należy

http://www.strefacaraudio.pl/topic/55053-baby-f1-9965-dls-r6a-sony-xm-xes-m50-f50-h50/

 

Mam malutkiego hifona.

Chyba Cupid sie nazywa.

Zjedz snikersa panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony XM, Alpine 3xxx klęka przy gienkach niestety, Hajfon Pluto malutki, ale na moje ucho w tym budżecie wolałbym A klasowego gienka, choć ponad wszystko i tak wybrałbym DLS A1 bo jest najbliższy memu brzmieniu.

 

Trudno, forumowa giełda kipi UKowskimi hajendami od hajendziarza  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLS A1 użytkowałem dłuższy czas, głównie na górnych rejestrach i leżał mi dużo bardziej niż A-klasowie gienki, Helixy A i B, dopóki nie wrzuciłem piecy z logiem XES  :hyhy: Ale ja lubię "morelowe i kluchowate" granie więc miej to na uwadze  :wink:

Byłem w używaniu takiego przyznam Ci 100% racji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLS A1 użytkowałem dłuższy czas, głównie na górnych rejestrach i leżał mi dużo bardziej niż A-klasowie gienki, Helixy A i B, dopóki nie wrzuciłem piecy z logiem XES  :hyhy: Ale ja lubię "morelowe i kluchowate" granie więc miej to na uwadze  :wink:

 

tylko piecyki z logiem XES to odpowiednio wysoki budżet

chociaż z 2 strony autor nic nie wspomniał o kasce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie XM3020 jak sie sprawuje na tweeterach ? Coś ciekawego czy bez szału ? jest za 130zł do wzięcia

Fajny, ciepło grający wzmacniacz. Myślę że będzie dobrym rozwiązaniem pod tw, a i cena spoko bo w tej kasie nic lepszego nie znajdziesz.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...