Skocz do zawartości

Naprawa głośników


Ian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnie p. Artura, ja się mogę wypowiedzieć, że cena - śmiech, usługa wzorowa iście. To co zapłaciłem za naprawy dotychczas, to w porównaniu jakość/cena = bardzo słabo. Sprawdzić ? Oczywiście polecam sprawdzić, można się wiele nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zł plus przesył na gotowo czyli około 280zł i masz go w domu (passat) 

P.S.
Skoro Pan Artur jest tani i dobry.... Każdy poleca... to i ja spróbuję. Tylko zamotałem się jak by ktoś podesłał jeszcze raz link do strony Pana Artura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrócił mój RE SR-12 z naprawy w Acoustic ;) Matka z ojcem poszli w stronę DB-Dragu i trochę mu druty powychodziły tu i tam...

post-11124-0-59862600-1469727425_thumb.jpg

 

Wygląda na to że jedyne ślady naprawy są na górze:

post-11124-0-82585900-1469727194_thumb.jpg

Przy okazji wysłałem wysokotonówkę Tonsila bo się od 15lat przymierzam do naprawy :P Z wysyłką zapłaciłem niecałe 150zł, czyli zgodnie z cennikiem na stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, górne zdjęcie zrobione przed naprawą, dolne po naprawie ;)

Po założeniu górnej gumowej osłonki stary i nowy głośnik są nie do odróżnienia. Musze oznaczyć który jest który :P

GDWK też działa świetnie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne jeżeli chodzi o Acoustic, ale w sobotę zorganizuję skrzynkę i przetestuję SRa zanim zacznę polecać Pana Artura  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje :P W sumie to mógłby nawiązać współpracę z jakąś firmą kurierską, byłoby taniej i szybciej.

Do niego głośnik szedł DHLem 15 godzin, a z powrotem pocztą 5 dni :P

 

A jest ktoś sensowny od naprawy wzmacniaczy w Warszawie? Mam wzmacniacz estradowy do naprawy. Planowałem sprawdzić tą firmę na Przemysłowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć. 

Gdzie teraz najlepiej wysłać głośniki do naprawy? Kto najlepiej (zarówno technicznie jak i estetycznie) ogarnia głośniki? 

Mam wa Seasy excel z rozklejonymi górnymi zawieszeniami (ze starości, odkleiły się gumy od magnezowych membran) i stary zestaw utopia 6w gdzie jeden woofer "chrobocze" przy większym wychyle membrany. 

Potrzebuję to ogarnąć jak najszybciej bo obydwa zestawy zaraz lądują w autach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...