Skocz do zawartości

BMW e46 car audio na urlop


hadman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zaczynam od poniedziałku urlop i chciałem sobie kupić niezbędne rzeczy do założenia lepszego Car audio :)

Posiadam ori radio na kasety z dorobionym aux'em, oraz ori głośniki. ( BMW e46 z 2001r. wersja auta SEDAN - składane fotele, półka z 2 głośnikami z tyłu, ponoć w e46 montują głosnik niskotonowy w miejsce podłokietnika na oparciu tylnej kanapy ) 

 

czy wystarczy że zakupie na przód zestaw morel tempo 6 + radio nowe + wzmak ( wzmacniacz mam 1000W 4 kanałowy chyba ale nie wiem czy sprawny - muszę sprawdzić ) + nowe kable ? 

 

jak macie lepsze propozycje to bardzo ale to bardzo bardzo chętnie ich wysłucham. 

Dodatkowo zachęcam do polecenia mi jakichś zestawów ( jakie głosniki, jakie kable, jaki wzmak itp :P ) gdyż nie znam się za bardzo w car audio. 

Aha i najważniejsze.. czym wygłuszacie drzwi i ile mniej więcej PLN trzeba przeznaczyć na jedne drzwi :)

pytanie dodatkowe : 

1. Jakiej wielkości otwory należy wywiercić na głośniki w przednich drzwiach ? 165 mm czy szerzej..

2. czy opłaca się montować głośniki nisko tonowe we wnęce na podłokietnik na tylnej kanapie ? 

3. jakiej marki kable polecacie aby to grało a nie pierdziało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...