Skocz do zawartości

Subwoofer plus wzmacniacz do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Jestem nowy w temacie CA i ponieważ jest to bardzo złożony temat składający się z ogromnej ilości różnych powiązań liczę na Waszą pomoc w doborze odpowiednich komponentów do sceny którą chciałbym stworzyć. Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości dźwięku z dopełnieniem miękkiego soczystego basu. Słucham głównie starego amerykańskiego rapu, psychotrance, ambientu. Najbardziej jednak zależy mi na rapie. 

 

Samochód to BMW E34 w którym włożone pod nogi zamiast oryginalnych 130mm będą Morel Maximo 5.2. Tweetery myślę, że pójdą przy lusterkach. Zasili to old'schoolowy AMA Q200 zakupiony od osoby z forum. Nad jednostką centralną wciąż się waham pomiędzy: Pioneer DEH 80PRS versus Alpine CDA 9833r lub 137bti ale najbardziej skłaniam się ku pionkowi. Przewody aż nadto wystarczające - 53mm (kto wie jak ta przygoda z CA się potoczy..  :wink:). Przeglądałem oczywiście propozycje z podpiętych tematów odnośnie subwoofer'a i wzmacniacza do niego ale nie idzie niczego z tego teraz znaleźć.

 

Interesują mnie głównie jakieś lepsze używane klocki ale nowe ciekawe propozycje też rozważę. Budżet elastyczny w okolicach 1k zł ale jak będą jakieś naprawdę konkretne pyszne kąski w okazyjnej cenie to znajdzie się i 1,5k.

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi!  

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...