Skocz do zawartości

Wzmacniacz do AS Gladen RS165


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie poszukuję wzmacniacza, który napędzi w/w głośniki. Dobrze by było, żeby cena tego wzmacniacza zmieściła się w 1300 zł. Drzwi, podłoga, boczki oraz bagażnik są wygłuszone. Auto to Golf MK IV. Zależy mi na tym aby dolne pasma były nieco bardziej detaliczne ale za to ciut bardziej odczuwalne (wiem, że do tego służy skrzynia bassowa, ale póki co muszę się zadowolić samym zestawem przednim). 

 

Rozmyślałem nad ProX 500.24 AYA od u-Dimension lub Hifonics ZXi 4404 ale jestem otwarty na inne propozycje. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt nowy? U-dim napewno ciekawa konstrukcja. Jesli nie to Popatrz na forumowa giełdę, jest tam kilka ciekawych propozycji w twoim budżecie

Sprzęt nowy? U-dim napewno ciekawa konstrukcja. Jesli nie to Popatrz na forumowa giełdę, jest tam kilka ciekawych propozycji w twoim budżecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix Gold, hifonics, zapco, audio art, esx itd.

Generalnie stare "Amerykance" grają dość energicznie i żywo. Ten u dim w porównaniu może być bardziej stonowany ( miałem tylko wersję 5 kanałową, ale raczej brzmieniowo będzie podobnie).

Najlepiej jakbyś mógł sobie podłączyć różne wzmacniacze u siebie i sprawdzić różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że teraz te głośniki grają dosyć ciężko (taka charakterystyka drzwi) i dodanie wzmaka, który gra energicznie może dodać jeszcze nieco mięsa w dolnych częstotliwościach, aczkolwiek to są tylko moje przypuszczenia.

Byłoby świetnie gdybym mógł podłączyć różne wzmaki, ale niestety nie mam takiej możliwości. 

Malutki a ten model hifonicsa, który podałem to by się ewentualnie nadawał, czy proponowałbyś co innego ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tarnowskich Gór.

Ok. Mała zmiana planów, w grę jednak wchodzą wzmacniacze używane. Co myślicie o DLS`ie RA40 , PHD 4075 ROMA, Helixie A4, czy Soundstream ref 800.4. Może macie jeszcze jakieś inne propozycje ? 

DLS RA40 jezdzi u mnie od jakichs 2 lat, mialem tez Helixa A4, ale nie zabawil u mnie zbyt dlugo, PHD nie mialem okazji posluchac, z soundstreamow raczej starsze serie mi sie widzialy, mialem rubicona 404 i to tez byl bardzo fajny piecyk.

 

Z Twoich propozycji postawilbym na RA40 od DLS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo sensowna używka może być za tą samą kasę co średnia nówka, więc jak tylko sprzęt okaże się sprawny, to dlaczego nie :D Wczoraj znalazłem nawet Helixa P400 Precision, za 1100, ale było tam grzebane przy gniazdacg RCA i przełączniku "bridget" kanału c/d(były przelutowane) i nie wiem czy warto ryzykować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to finalna rozgrywka. W grę wchodzą teraz modele Helix p400 Precision, Helix A4, DLS A4(przypuszczalnie DLS RA40 wypada przy nim słabo, więc chyba się nie wlicza w tą stawkę, chyba że się mylę?) no i Xetec P4 Prestige. Chyba już nic innego w tym budżecie nie znajdę, także prosiłbym raz jeszcze o pomoc przy wyborze spośród tej ferajny.

Ułatwiając nieco sprawę, bo zapewne to będzie miało znaczenie przy charakterystyce danego wzmaka to słucham głównie rocka, czasem trochę muzyki klasycznej no i hardstyle`u, trance`u. Dobrze by było jakby się pojawiła dobra scena, nieco detali oraz nieco kontroli w dolnych rejestrach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...