Skocz do zawartości

Fiat Grande Punto by Matum


Matum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pilnuj V bo do uwalenia wzmaka nie wiele trzeba :)

Wiem, będę musiał ogarnąć jakiś wskaźnik. Teraz póki co śmigam na rozdzielaczu z gniazda zapalniczki który ma 4diody, zielona, 2xpomarańcz i czerwona. Staram się żeby tylko czerwona nie świeciła. Wtedy jest coś koło 12,5V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Smutno wyszło, bo mocniejszy alternator dusi mi diabelski silniczek dysponujący mocą 65KM. W następnym tygodniu montaż 120a i będę musiał się tym zadowolić.

 

Edit

Może inaczej, byłem u mechanika i widziałem ten altek. Był on z beemki jakis 220A, z tym że u mnie jest zwykły pasek klinowy, nie wieloklin. W każdym razie pasek albo się ślizgał, albo dusiło silnik, więc zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i w końcu siedzi 120A

Strasznie zabiegani ci Słowatcy mechanicy w UK, że zeszło się ponad dwa miechy ehh

 

Z którymi interesów robić żadnych już nie będe. 

Okazuje się że zostałem wydymany bez mydła

Typek wsadził nie 120A, a 90A i jeszcze pacan twardo twierdzi, że ja się nie znam i jak mogę twierdzić, że zrobił mnie w ch.

Także lipa panowie dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Z którymi interesów robić żadnych już nie będe. 

Okazuje się że zostałem wydymany bez mydła

Typek wsadził nie 120A, a 90A i jeszcze pacan twardo twierdzi, że ja się nie znam i jak mogę twierdzić, że zrobił mnie w ch.

Także lipa panowie dalej..

 

A sądziłem że tylko w polszi tak wszyscy walą w ch... 

Na altku powinna być naklejka 

http://www.startermotor-alternator-store.co.uk/ekmps/shops/thestartermot/images/fiat-500-90-amp-alternator-1.3-jtd-ac-a2804--[3]-4168-p.jpg

Foto poglądowe coś tego rodzaju, albo może być tak że gość celowo odkleił i teraz może być kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tamtej strony nie zerkałem, ale po numerach wychodzi że 90A.

Naklejki są dwie, jedna od góry, a druga od strony ściany grodziowej.

Co prawda mój wcześniejszy altek miał pękniętą obudowę, ten jest nówka, aczkolwiek jakby na to nie patrzeć bardzo nieładnie z jego strony. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...