facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Instalacja Pioneer DEH-80PRS, RS Audio T26, Audax HT170z0, 2 sztuki Phoenix Gold MS 275, Dragster DA 1202, sub DEI 4104, kondensator 5F Zealum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4338 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 11:21

Witam, na sprzedaż wszystkie elementy mojej instalacji po sprzedaży auta. Wszystkie rzeczy są w 100% sprawne i w stanie bardzo dobrym. Nie będę zachwalał - do każdego sprzętu można znaleźć opis po różnych forach, także zapraszam do kupna następujących sprzętów:

- Pioneer DEH-80PRS - wersja USA, więc nie ma parzystych stacji, ja korzystałem z kabelka Jack i telefonu, jeśli ktoś ma ochotę posłuchać wiadomości, tudzież prognozy pogody. Radio z całym kompletem, pudełko, tylko kieszeń montażowa była zakupiona niby do tego modelu, a jakoś tak średnio pasuje. Są mikrofony, itd.

Cena atrakcyjna ze względu na tą wersję USA  520 zł z przesyłką.

- tweetery RS Audio T 26 - tweeter produkowany był w tej samej fabryce, włoskiej, co i Brax "żółtek". Bardzo klasowy głośnik, nie uświadczyłem z nich żadnego ostrzenia góry, pracował w 2-drożnym systemie cięty 5 kHz 12 dB/o. 

Cena 350 zł z przesyłką.

- woofery AUDAX HT170z0 - woofery rzadko spotykane, produkcja Made in France, w Auto Hi Fi w '97 r. sklasyfikowane w klasie absolutnie najwyższej. Grają naprawdę różnorodnie, są w doskonałej kondycji, oryginalne kartoniki w zestawie.

Cena 370 zł. z przesyłką.

- subwoofer Directed Audio DEI Competition 4104 - chyba jeden z najdłużej grających u mnie głośników, miałem 2 sztuki, ale było to za wiele, zostawiłem jeden. Jest w skrzynce z MDF 20 l, ładnie wykonanej, obie ścianki skos, głośnik w świetnym stanie, bardzo skuteczny, zasilany nawet z 200 Wat dostarczał sporo wrażeń, mam do niego oryginalną instrukcję, maskownica Monacor, głośnik wg. symulacji nadaje się do małego BR - 28 l netto, strojenie w okolicy 38 Hz - będzie grał około 3 dB głośniej nie tracąc praktycznie nic z szybkości. Polecam, jest to wersja zawodnicza, więc można sporo dobrego się spodziewać.

Cena 230 zł z przesyłką.

- 2 sztuki wzmacniaczy Phoenix Gold MS 275 - tutaj nie ma co pisać, odsyłam na zachodnie fora. Ja nie mogłem się zdecydować, na której sekcji gra lepiej, więc najprościej - zakupiłem 2 sztuki. W pomiarach 2 x 100 Wat. Wzmacniacze po obowiązkowym przeglądzie - nie wymagały żadnej ingerencji, nadal pozostały oryginalne. Zewnętrznie radiatory bardzo ładne. Polecam zakup obydwu, będzie co posłuchać na przodzie.

Cena 520 zł z przesyłką za sztukę.

- wzmacniacz Dragster DA 1202 - dla znających te wzmacniacze, opis zbędny, dla tych drugich - warto. Moc 2 x 120 Wat RMS przy 4 Ohm, w mostku 480 Wat RMS. Oryginał w środku, z zewnątrz widać na zdjęciu, ładny. Wzmacniacz wysokiej jakości, żeby nie było - na przodzie gra również wyśmienicie.

Cena 320 zł z przesyłką.

- Kondensator 5F Zealum z elektroniką - bardzo solidny kondensator, bardzo długo trwa pierwsze ładowanie, po odłączeniu rozładowuje się również bardzo długo.

Cena 220 zł z przesyłką.

Ceny są uczciwe za sprawdzony i pewny sprzęt, także jeśli komuś coś potrzebne, nie ma co się zastanawiać. Zapraszam na PW i pozdrawiam.

Załączone pliki

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#2 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4338 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 13:18

Witam, na sprzedaż wszystkie elementy mojej instalacji po sprzedaży auta. Wszystkie rzeczy są w 100% sprawne i w stanie bardzo dobrym. Nie będę zachwalał - do każdego sprzętu można znaleźć opis po różnych forach, także zapraszam do kupna następujących sprzętów:

- Pioneer DEH-80PRS - wersja USA, więc nie ma parzystych stacji, ja korzystałem z kabelka Jack i telefonu, jeśli ktoś ma ochotę posłuchać wiadomości, tudzież prognozy pogody. Radio z całym kompletem, pudełko, tylko kieszeń montażowa była zakupiona niby do tego modelu, a jakoś tak średnio pasuje. Są mikrofony, itd.

- tweetery RS Audio T 26 - tweeter produkowany był w tej samej fabryce, włoskiej, co i Brax "żółtek". Bardzo klasowy głośnik, nie uświadczyłem z nich żadnego ostrzenia góry, pracował w 2-drożnym systemie cięty 5 kHz 12 dB/o. 

Cena 350 zł z przesyłką.

- woofery AUDAX HT170z0 - woofery rzadko spotykane, produkcja Made in France, w Auto Hi Fi w '97 r. sklasyfikowane w klasie absolutnie najwyższej. Grają naprawdę różnorodnie, są w doskonałej kondycji, oryginalne kartoniki w zestawie.

- subwoofer Directed Audio DEI Competition 4104 - chyba jeden z najdłużej grających u mnie głośników, miałem 2 sztuki, ale było to za wiele, zostawiłem jeden. Jest w skrzynce z MDF 20 l, ładnie wykonanej, obie ścianki skos, głośnik w świetnym stanie, bardzo skuteczny, zasilany nawet z 200 Wat dostarczał sporo wrażeń, mam do niego oryginalną instrukcję, maskownica Monacor, głośnik wg. symulacji nadaje się do małego BR - 28 l netto, strojenie w okolicy 38 Hz - będzie grał około 3 dB głośniej nie tracąc praktycznie nic z szybkości. Polecam, jest to wersja zawodnicza, więc można sporo dobrego się spodziewać.

Cena 230 zł z przesyłką.

- 2 sztuki wzmacniaczy Phoenix Gold MS 275 - tutaj nie ma co pisać, odsyłam na zachodnie fora. Ja nie mogłem się zdecydować, na której sekcji gra lepiej, więc najprościej - zakupiłem 2 sztuki. W pomiarach 2 x 100 Wat. Wzmacniacze po obowiązkowym przeglądzie - nie wymagały żadnej ingerencji, nadal pozostały oryginalne. Zewnętrznie radiatory bardzo ładne. Polecam zakup obydwu, będzie co posłuchać na przodzie.

- wzmacniacz Dragster DA 1202 - dla znających te wzmacniacze, opis zbędny, dla tych drugich - warto. Moc 2 x 120 Wat RMS przy 4 Ohm, w mostku 480 Wat RMS. Oryginał w środku, z zewnątrz widać na zdjęciu, ładny. Wzmacniacz wysokiej jakości, żeby nie było - na przodzie gra również wyśmienicie.

Cena 320 zł z przesyłką.

- Kondensator 5F Zealum z elektroniką - bardzo solidny kondensator, bardzo długo trwa pierwsze ładowanie, po odłączeniu rozładowuje się również bardzo długo.

Cena 220 zł z przesyłką.

Ceny są uczciwe za sprawdzony i pewny sprzęt, także jeśli komuś coś potrzebne, nie ma co się zastanawiać. Zapraszam na PW i pozdrawiam.

#3 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4338 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 20:12

- tweetery RS Audio T 26 - tweeter produkowany był w tej samej fabryce, włoskiej, co i Brax "żółtek". Bardzo klasowy głośnik, nie uświadczyłem z nich żadnego ostrzenia góry, pracował w 2-drożnym systemie cięty 5 kHz 12 dB/o. 

Cena 350 zł z przesyłką.

- woofery AUDAX HT170z0 - woofery rzadko spotykane, produkcja Made in France, w Auto Hi Fi w '97 r. sklasyfikowane w klasie absolutnie najwyższej. Grają naprawdę różnorodnie, są w doskonałej kondycji, oryginalne kartoniki w zestawie.

- subwoofer Directed Audio DEI Competition 4104 - chyba jeden z najdłużej grających u mnie głośników, miałem 2 sztuki, ale było to za wiele, zostawiłem jeden. Jest w skrzynce z MDF 20 l, ładnie wykonanej, obie ścianki skos, głośnik w świetnym stanie, bardzo skuteczny, zasilany nawet z 200 Wat dostarczał sporo wrażeń, mam do niego oryginalną instrukcję, maskownica Monacor, głośnik wg. symulacji nadaje się do małego BR - 28 l netto, strojenie w okolicy 38 Hz - będzie grał około 3 dB głośniej nie tracąc praktycznie nic z szybkości. Polecam, jest to wersja zawodnicza, więc można sporo dobrego się spodziewać.

Cena 230 zł z przesyłką.

- 2 sztuki wzmacniaczy Phoenix Gold MS 275 - tutaj nie ma co pisać, odsyłam na zachodnie fora. Ja nie mogłem się zdecydować, na której sekcji gra lepiej, więc najprościej - zakupiłem 2 sztuki. W pomiarach 2 x 100 Wat. Wzmacniacze po obowiązkowym przeglądzie - nie wymagały żadnej ingerencji, nadal pozostały oryginalne. Zewnętrznie radiatory bardzo ładne. Polecam zakup obydwu, będzie co posłuchać na przodzie.

- wzmacniacz Dragster DA 1202 - dla znających te wzmacniacze, opis zbędny, dla tych drugich - warto. Moc 2 x 120 Wat RMS przy 4 Ohm, w mostku 480 Wat RMS. Oryginał w środku, z zewnątrz widać na zdjęciu, ładny. Wzmacniacz wysokiej jakości, żeby nie było - na przodzie gra również wyśmienicie.

Cena 320 zł z przesyłką.

- Kondensator 5F Zealum z elektroniką - bardzo solidny kondensator, bardzo długo trwa pierwsze ładowanie, po odłączeniu rozładowuje się również bardzo długo.

Cena 220 zł z przesyłką.

#4 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4338 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 15:08

Nadal aktualne:

Cena 320 zł. z przesyłką.

Cena 230 zł z przesyłką.

Cena 520 zł z przesyłką za sztukę. W zestawie taniej.

#5 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4338 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 14:47

- Pioneer DEH-80PRS - REZERWACJA

Cena 300 zł. z przesyłką.

subwoofer Directed Audio DEI Competition 4104 - Wycofuję ze sprzedaży, zostanie u mnie, może się przyda kiedyś.

- 2 sztuki wzmacniaczy Phoenix Gold MS 275 - trafiły na Allegro, w komplecie taniej.

http://allegro.pl/ph...6912937457.html

#6 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4338 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 04:45

- Pioneer DEH-80PRS - SPRZEDANE

subwoofer Directed Audio DEI Competition 4104 - Wycofuję ze sprzedaży, zostanie u mnie, może się przyda kiedyś.

- 2 sztuki wzmacniaczy Phoenix Gold MS 275 - trafiły na Allegro, w komplecie taniej.

http://allegro.pl/ph...6912937457.html

#7 bogus1984

bogus1984
  • Użytkownik
  • 4338 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 19:24

- Pioneer DEH-80PRS - SPRZEDANE

- 2 sztuki wzmacniaczy Phoenix Gold MS 275 - trafiły na Allegro, w komplecie taniej.   - SPRZEDANE.

- woofery AUDAX HT170z0 - REZERWACJA dla CASKP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych