Skocz do zawartości

Felgi , opony - temat zbiorczy


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie co bym z tych wybrał to Dębica. Przez całe lata miały tendencję do wybulania się, może się to zmieniło -może nie. Niemniej osobiście bym odradzał. 

Hankooka miałem jakieś -zwykłe opony. Średnie. Co nie oznacza, że złe.

Kormorany wiele lat temu konsumowałem i wówczas lubiłem.

Fuldy zajeździłem dwa komplety -jeden niemiecki, drugi chyba hiszpański i niestety modele niby tej samej klasy czy wręcz dwie wersje jednego ale jakością i użytkowaniem różniły się diametralnie... 

Ale nadal oba były przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Wiosna idzie więc czas na letnie ogumienie. Zakupiłem felgi 18 i teraz zastanawiam się jakie założyć opony. Fabrycznie przewidziany jest rozmiar 235/45 R18 lub 225/45 R18. Z tego co widzę opony 18 o szerokości 225 i profilu 40 są tańsze niż ten sam model/producent ale o profilu 45. Zastanawiam się czy nie można założyć 40 i jaki to ma wpływ:- na komfort jazdy- na wskazania prędkości koło ma mniejszą średnicę Obecnie auto ma fabryczny zawias ale myślę o posadzeniu -30. Może ktoś jeździ z takimi oponami i wię wypowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie więc czas na letnie ogumienie. Zakupiłem felgi 18 i teraz zastanawiam się jakie założyć opony. Fabrycznie przewidziany jest rozmiar 235/45 R18 lub 225/45 R18. Z tego co widzę opony 18 o szerokości 225 i profilu 40 są tańsze niż ten sam model/producent ale o profilu 45. Zastanawiam się czy nie można założyć 40 i jaki to ma wpływ:- na komfort jazdy- na wskazania prędkości koło ma mniejszą średnicę Obecnie auto ma fabryczny zawias ale myślę o posadzeniu -30. Może ktoś jeździ z takimi oponami i wię wypowie?

Passat b8? Superb3? nie kombinuj załóż takie jakie przewiduje producent bo przy kolizji są kruczki prawne i cykają zdjęcia profilu opony nawet więc rób jak uważasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...