Skocz do zawartości

Felgi , opony - temat zbiorczy


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Sam już nie wiem

 

Będziesz zmuszony podjąć męską decyzję  :wink: , kilka cennych rad tu dostałeś , lecz masz swoje upodobania i zamysł jak auto ma Ci wyglądać. Pamiętaj nigdy wszystkich nie zadowolisz , jeden lubi to ,drugi tamto . Wybór to jest teraz Twoja decyzja , Ty autem będziesz jeździł i się cieszył z jego wyglądu i trakcji   :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie ale dlaczego tak się tej 17tki boicie. W porównaniu do 16 tragedii nie ma i to w takim aucie. 205 na 50 zapodac tylko naprawdę dobrą gumę i najlepiej "malo sportową" wtedy bok nie będzie taki twardy, będzie miała mniejsze opory toczenia i będzie mniej halasowala. Ale jak wygląda:) uważam że warto. A dlaczego odrzucasz alusy nie oryginalne? Borbet, Rial i Ronal no jeszcze OZ, Dezent, AEZ śmiało można używać tych felg. Mało tego polowa tych firm robi dla oryginału np Ronal dla Audi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spokojnie jeździsz to ok ale jak lubisz poszaleć po zakrętach to już z tego planu nici bo boki opony wydarte :/

Zgadzam się z Tobą ale ja decyduję się świadomie na semi slicka bądź sportową oponę i nie szukam komfortu. Bo na 205/55 r16 w toyo r888 nie ma komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Obie felgi wrzucałem Ci wcześniej, oj Tomcio, Tomcio

Tak , masz rację. Zachowałem się jak SID , przepraszam dzisiaj śpię w nogach. Powinienem napisać "Podobają mi się felgi które znalazł Helsin " Mea culpa

 

 

 


A ile ma tej szerokości? Ja na swoich 16' mam 7 cali i jest ok. Ta na zdjęciu nie sądzę żeby była szersza niż 7
ta z foto 16'' ma 7,5" szerokości , jeśli bym został przy 16" to już raczej też został bym przy oponie 205/55/16 , a dla tej najlepiej jest 6,5" ewentualnie 7"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak , masz rację. Zachowałem się jak SID , przepraszam dzisiaj śpię w nogach. Powinienem napisać "Podobają mi się felgi które znalazł Helsin " Mea culpa

ta z foto 16'' ma 7,5" szerokości , jeśli bym został przy 16" to już raczej też został bym przy oponie 205/55/16 , a dla tej najlepiej jest 6,5" ewentualnie 7"

Na zimę miałem 225/50 na 7,5" i opona wystawala konkretnie. A i komfort był w miarę. Najgorsze są koleiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie

To przed liftowe

Strasznie korodują i lakier schodzi...

Można znaleść w super stanie le żywotność wątpliwa.

Poliftowe to to takie

 

http://olx.pl/oferta/mazda-6-lift-143km-bose-xenon-okazja-2006-opny-zimowe-CID5-ID46Z7J.html

 

a ja mam drugie 17 bez opon takie...

http://mazdy.pl/2011/07/22/mazda-6-3-0-v6-sport-usa-pelna-opcja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...